Кожна людина мріє про комфорт і хороше самопочуття, як зробити затишним своє житло – вибирає  кожен сам. Мати теплий балкон у Києві – це велика перевага для власників квартир. Вони, як ніхто знають, скільки треба сил і часу, що б зберегти тепло свого балкончика, що б і в холодну пору сезону, було приємно там перебувати. Компанія Рідний пропонує засклити і утеплити свій балкончик. Зробити це – легко за допомогою нашої бригади хлопців, які в найкоротші терміни, зможуть виконати бажані роботи з утепління.

Найтепліший балкон в Києві – установка

Є кілька варіантів, як утеплити балкон недорого і надійно, що б забути про протяги, які можуть проникати в щілини. Один зі способів – надійно і одночасно красиво засклити Ваш балкончик, це відразу додасть йому утепління балкона в Києвііншого вигляду і захистить від холоду. Вибирайте скління камерним профілем Rehau 70 або Almplast Delux – який багато років на ринку України та Європи отримав схвалення у сфері метеллопластікових надійних віконець.

Утепління підлоги на балконі, надає можливість самому вибрати матеріал, який буде застосовуватися, як теплозбереження.

Утеплення паробар’ером. Так як це з трьох шарів складаючих плівка, кожен шар відповідає за непроникнення вологи всередину  і одночасно утеплює Ваш пол.

Утеплення гідробар’єром. На низ підлоги використовується мінеральна вата і пінопласт, зверху кладеться лінолеум, ламінат або підлогу з дерева – що Вам більше підходити інтер’єру або смаком.

Київ, Боярка, Вишневе, Буча, Ірпінь, Бориспіль – теплий балкон замов

Майстри компанії Рідня, компетентні в своїй сфері і можуть порекомендувати найкращий теплий балкон, який буде краще саме для Вашого житла. Співробітники нашого штату, завжди раді допомогти вирішити Ваше питання швидко і компетентно. Замовте теплий балкон зараз в будь-якій зручній для Вас формі, отримайте знижку від 3% до 5%, беріть участь в акціях і робіть своє житло затишним разом з нами! Компанія Рідня – на стражі Вашого затишку

Найтепліший балкон в Києві