МоскітнА сіткА в Києві – ціна затишку в доме

Бережіться! Ви ж в курсі, що прийшла весна? Значить скоро чекати ” гостей” – комах …

Відмінний захист свого будинку, затишку – москітна сітка в Києві на пластикові вікна, москітна сітка на вікно запобіжить можливість проникнення в будинок мух, комарів, бабок, тополиного пуху або просто пилу.

Так само москітна сітка в Києві (Вишневом, Борщагівці, Бучі, Ірпені, Боярці, Академмістечку, Теремки, Крюковщине, Петровському) буде служити надійною перешкодою при постійному провітрюванні пластикових вікон, можливої ” втечі ” улюблених вихованців: песика, кошеня, папуги, хом’ячка, а особливо в приватних будинках, котеджах або дачах Києва та Київської області.

Москітна сітка в Києві ціна * all inclusive * від компанії Рідня

Ціна москітної сітки при розмірі до 1 м.кв. – 150 грн. Ціна сітки включає ВСЕ, як найкращі заклади або готелі * all inclusive *:

  • приїзд майстра на замір точних розмірів,
  • доставка готової москітної сітки,
  • установка – закріплення в проріз пластикової рами.

Москітна сітка компанії Рідня з алюмінієвого профілю Anvis, всередині сірого кольору сітка фіберглас ( FIBERGLASS ) складається з комірок розміром 1 мм. закріплена білим ущільнювачем по контуру. Установка проводиться без порушень герметизації пластикового вікна в кімнаті, на балконі, лоджії – закріплюється на зачепах за раму пластикової рами.

 

москітна сітка в києві ціна

Москітні сітки в Києві ціна – замовлення компанії Рідня

Ви впевнено знаєте розмір сітки на пластикове вікно в кімнаті до1 м.кв. , тоді навіть не сумнівайтеся москітна сітка в Києві ціна 150 грн. . Хочеться зробити замовлення, поки ще не подорожчала ціна на складові сітки в прив’язки з $ .

Поспішайте!

Послідовність замовлення москітної сітки в Києві, Боярці, Петровському … компанії Рідня:

  • телефонуйте на будь-який зручний для ВАС номер без вихідних, надаючи адресу, контактній зворотній телефон для майстра, який приїде на замір і оформлення замовлення москітної сітки

( 044 ) 332-30-21
( 067 ) 169-01-72
( 095 ) 095-06-85
( 093 ) 198-89-15

  • або заповнюйте форму безкоштовно

Викликати майстра на замір

  • через 1-2 години Ви почуєте дзвінок майстра компанії Рідня, який домовиться з Вами про час оформлення замовлення на москітні сітки Анвіс,
  • виготовлення 1-2 дні і уточнюється зручний день, час встановлення сітки на вікно.

Можливо Вам зручніші інші способи оформити замовлення москітної сітки в Києві

http://vk.com/okna_ridnya_kiev
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

www.ridnya.kiev.ua
http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Москітна сітка в Києві ціна – 150 грн. * all inclusive *