Металопластикові Вікна – частинка НОВОГО РОКУ

Металопластикові вікна рехау в Києві є частинкою кожного будинку, а своєчасно по-новорічному вбрана будинок є перетворенням Вашого будинку в оповіді, як для кожного дорослого, так і для діточок, радуючи і даруючи посмішку в очікуванні Новорічних чудес .

Прикрасивши вікна – невід’ємну більшу частину інтер’єру. Металопластикові вікна прикрашені в новорічному форматі виділить саме Ваші вікна металопластикові серед сусідських вікон ПВХ.

металопластикові вікна рехау в києві

Новий рік – це політ фантазії при купівлі подарунків, прикрасі квартири – будинки . Перетворюючи металопластикові вікна в шматочок свята Ви відкриваєте свій внутрішній світ відпочиваючи і набираючись нових позитивних емоцій. Спільне ” одягання ” новорічними прикрасами ялинки, стін, вікон пвх буде спільним сімейним святом, як для дорослих та і для дітей.

 

Декоруємо металопластикові вікна рехау, алмпласт

Для прикраси у нас величезний простір – металопластикові вікна, а точніше склопакети. Казка прийде в будинок оформивши склопакети сніжинками з серветок, білого паперу, фольги. Казкові персонажі Вас відвідають, намалюйте їх простими акварельними фарбами, легкими при митті.

На нижню частину металопластикових вікон (рехау) нанесіть спеціальним спреєм сніг, вітражними фарбами та іншими новинками Ялиночку, Дідуся Мороза та Снігуроньку, якщо вміє малювати ))).

metaloplastikovey okna rehau v kieve kupit so skidkoy

Нанесення підготовлених сніжинок з будь-якого матеріалу на металопластикові вікна рекомендуємо прикріплювати мильним розчином.

Клей або двосторонній скотч Чи не рекомендуємо застосовувати при кріпленні , причини прості:

  • зняття клею зі скла необхідно різними хімічними розчинниками, а при сильній консистенції потрапляючи на пластик може виникнути деформація,
  • виникненні розлучень або каламутності скла через сильний клею.

Увага! Не забувайте, металопластикові вікна прикрашаючи не можна для кріплення використовувати предмети, які можуть пошкодити цілісність пластикового профілю пвх – цвяхи, скріпки.

 

Металопластикові вікна рехау в Києві з підвіконням – Новорічна краса

У кожному будинку кожен сантиметр на вагу золота і хазяєчка використовує все, навіть підвіконня.

Але ! Враховуйте якість підвіконня встановленого під пластиковому вікном, не залишайте свічки, які можуть нагріти і пошкодити поверхню пластикового як вікна, так і підвіконня з звичайним покриттям (виробництво OpenTeck ). Всі свічки, новорічні композиції, що світяться електрично світяться персонажі розташуйте на спеціальні підставки, покладені на підвіконня.

Металопластикові вікна рехау в києві

 

 

 

 

 

 

 

 

Прекрасних новорічних свят !

Металопластикові вікна рехау в Києві – Дух Нового Року