Вікна Salamander

Вікна Salamander – еталон якості і ефективності

Профіль Salamander 2D, картинка компанії Рідня
Профіль Salamander 2D

Якщо вас цікавлять зразкове скління з максимальними показниками, то Вікна Salamander – це найкращий вибір.

Німецький бренд Саламандер понад півстоліття тримає найвищу планку за технічними показниками і дизайнерському оформленню вікон.

Коротко про переваги лінії скління Salamander:

  • Перший плюс – це вища якість пластика.
  • Другий – здатність профілю зберігати колір на весь термін служби.
  • Третя перевага – покращена будова всіх теплих серій.
  • Четверте – вищий ступінь надійності і довговічності.
  • І п’яте гідність – найвищі показники тепло-, звукоізоляції в порівнянні з будь-якими системами ПВХ.

Як вибрати вікна Salamander – асортимент

При підборі профілю орієнтуйтеся на завдання скління. Модельний ряд Саламандер включає вироби економ класу, утеплений сектор ПВХ і елітну групу профілю.

Вікна Salamander 2D

Вікна Salamander StreamLine - фірма Рідня
Вікна Salamander StreamLine

Єдина модель економ класу в асортименті Саламандер. Системи Salamander-2D мають стандартну збірку зі склопакетом до 32 мм, з трьома камерами в рамах глибиною 6О мм і сталевим армуванням. Перевагою профілю є посилена статичність, покращений дизайн і не тьмяніє пластик.

Вікна Salamander Streamline

Удосконалена у всіх відносинах профільна система люкс класу. Якщо провести порівняння серед п’ятикамерного профілю різних брендів – першість за показниками буде за Саламандер Стрімлайн. По-перше, за рахунок збільшеної монтажної глибини до 76 мм, по-друге, завдяки потовщення стеклопакетному заповнення до 48 (!) Мм.

Вікна Salamander Cream

Вікна Salamander bluEvolution від компанії Рідня
Профіль Salamander bluEvolution

Пластикові системи Саламандер Крем відносяться до елітної групи скління з двох причин. Перша – це унікальний дизайн. Профіль йде із заводською кремово-бежевій забарвленням. Відтінок слонової кістки робить ці рами по-особливому благородними, а 7-камерна будова – утепленими.

Вікна Salamander Bluevolution

Найпотужніші віконні блоки також належать марці Саламандер. Тому якщо вам потрібен максимальний ефект, то кращого годі й шукати. Світлопрозорі конструкції Саламандер-БлюЕволюшн застосовуються для скління елітних приватних і комерційних об’єктів. Основні характеристики: глибина рам – 92 мм, склопакета – 6О! 6-камерна будова рам, теплоопір 1,О7 м2С/Вт, строгий стильний дизайн.

Купити вікна Salamander недорого – ціни

З усіма розцінками на віконні системи Саламандер можна ознайомитися на сайті. Зверніть увагу, ви можете купити вироби з компенсацією, якщо оформите теплий кредит. Ще одна зручна форма покупки – розстрочка або отримання знижки на ваше замовлення. Енергозбереження даром! Доставка безкоштовно, установка з гарантією на період 5 років.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время