Металопластикові вікна на сьогоднішній день є найоптимальнішим способом утеплити будинок, адже основні тепловтрати відбуваються саме через велику площу заскленого отвори. А враховуючи, що старі дерев’яні конструкції не здатні забезпечити достатній рівень ізоляції, необхідно звертатися до сучасних матеріалів і технологій.

Компанія віконна Рідня пропонує своїм клієнтам купити пластикові вікна в Києві недорого включивши установку з енергозберігаючими склопакетами, які дозволять істотно заощадити ваші кошти. Такі конструкції вже багато років захищають будинки Європи від витрат енергоносіїв, дуже дорогі.

 

купити пластикові вікна в києві недорого

 

Енергозбереження даруємо – аргумент купити пластикові вікна в Києві недорого – компанія Рідня

Енергозберігаюче скло практично не відрізняється від звичайного зовні, а ось його експлуатаційні показники знаходяться на набагато вищому рівні. Завдяки спеціальному низькоемісійним покриттям економні вікна мають цілий ряд переваг:

  • Низька пропускна здатність теплопотока з внутрішньої сторони, що дозволяє замінити важкі двокамерні склопакети на однокамерні енергозберігаючі. Це позначиться не тільки на фізичних показниках, але і дозволить продовжити термін служби.
  • Покриття дозволяє пропускати лише короткохвильові сонячні промені, абсолютно не обмежує світловий потік, відрізаючи при цьому шлях жаркого теплового випромінювання, що виявиться надзвичайно корисним у літній період.
  • Захист всіх предметів кімнатних та оздоблювальних покриттів на всіх поверхнях від вигорання.

купити пластикові вікна в києві недорого

 

Погодьтеся, це просто відмінні характеристики для продукції з досить доступною вартістю. І це не дивно, весь світ йде шляхом економії природної сировини, використовуючи інноваційні технології. Чому б і нам не наслідувати такому позитивному прикладу?

Вибираючи постачальника з хорошою репутацією, ви купуєте високоякісний товар за нижчими цінами, хоча багато в цьому сумніваються. Завдяки прямим поставкам продукції від виробництв рекомендованим європейськими постачальниками профільних систем, компанія Рідний в Києві може забезпечити своїм клієнтам високий рівень сервісу, продукції та роботи фахівців і гідні ціни на пластикові вікна та двері.

купити пластикові вікна в києві недорого

Наші співробітники завжди зможуть порекомендувати вам найоптимальніший варіант скління.

Як купити пластикові вікна в Києві недорого з установкою?

Процедура замовлення та установки максимально спрощена – наші фахівці дуже оперативно виїжджають на зняття вимірів, і після 3-4 днів ви отримаєте абсолютно новий інтер’єр свого будинку. Ми збережемо ваші фінанси, забезпечуючи тепло вашого будинки.

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

 

 

Купити пластикові вікна в Києві недорого