Що б завжди контролювати клімат в своєму будинку і не мерзнути, коли погода за вікном бажає кращого, рекомендуємо встановити німецькі вікна за найнижчими цінами! ТМ Рідня надає послуги з установки та продажу пластикових вікон високої якості таких як вікна германії: рехау 60, рехау 70.

 

німецькі вікна

Рехау 60 – твоє ідеальне вікно

Конструкція, яка служить захистом від сонця та холоду під назвою німецькі вікна, виготовляються на заводі під чітким керівництвом найкращих інженерів.

Німецькі виробники завжди ставили на перше місце турботу про клієнта і якість сировини, що не економлячи на ньому. Склопакет у вікна німецькі рехау йде на вибір клієнта: однокамерний (склад якого два скла + енергозбереження в подарунок), двокамерний (включає в себе три скла з додатковим енергозбережень)

 

німецькі вікна рехау 60

Якщо звернути уваги на фурнітуру, то можна зрадіти тому факту, що її випуском зайнялася австрійська компанія. Фурнітура Maco, яка включає в себе не тільки ручку, а і поворотно-відкидний механізм з можливість щілинного провітрювання.

Рехау 70 – вікна з додатковим теплом

Один з видів конструкцій лінійки – німецькі вікна рехау 70. Завдяки профілю, товщина якого більше на 10мм, ніж стандартні вікна рехау 60, він зберігає тепло краще. Так само, не залишаємо без уваги вибір склопакета.

 

німецькі вікна рехау 70

 

Однокамерний захистить вас від вітру, пилу, дощу, але максимальну теплу середу подарує двокамерний склопакет. З урахуванням того, що період осінь-зима в нашій країні не дуже комфортний.

 

ціни на вікна пвх

 

Ви так само можете вибрати не просто вікна рехау 70 білого кольору, а дозволити собі внести фарб з допомогою ламінування вікон. Ручки до німецьких вікнам рехау 70, так само йдуть австрійського походження – maco, що дозволяє открванія робити легким та комфортним.

Замовлення вікон в Рідня

Німецькі вікна замовте в Рідня! Ви отримаєте безліч додаткових знижок і прівелігеев, остекло у нас!

Дзвони на гарячу лінію (044) 332-30-21, ми працюємо без вихідних. Так само, кожен клієнт має можливість викликати замірника безкоштовно * і укласти з ТМ Рідня договір на місці.

У монтажників наших бригад, у всіх є пакет документів, що економить ваш час. Так само, відвідуйте наш головний офіс за адресою Борщагівська 206, офіс 204, місто Київ.

* Замір здійснюється заздалегідь, при укладанні договору з компанією Рідня.

замовити замір вікна, балкона

 

Купити німецькі вікна в Рідня