Купити москітну сітку Київ без приїзду майстра, а встановивши самостійно вже можливо в нашій компанії Рідня.

купити москітну сітку київ
Купити москітну сітку Київ в квартиру, на дачу без встановлення недорого при умовах самозаберання. Всі дні (097) 777-30-21

 

 

Купити москітну сітку Київ самовивезення – Новинка від Рідня

Зробивши аналіз минулого сезону з продажу протимоскітні сіток, надавали тільки з установкою, багато хто цікавився купити москітну сітку забравши самостійно.

Переглянувши свою тенденцію продажу москітних сіток йдучи Вам на зустріч знайдете, що шукали – купити москітну сітку забираючи з офісу самостійно.

 

Ціна москітної сітки від Рідня в Києві купити через інтернет

Купити москітну сітку Київ ціна 150 грн. при габаритах не більш 1 м. кв. при інших параметрах розмір вартості може збільшитися згідно висоти, ширини. При дуже маленьких розмірах менеджери перераховують можливо надавши меншу ціну.

Москітна сітка з себе представляє алюмінієву рамку з профілю білого або коричневого системи Anwis з поличкою перекриває доступ проникнути в будинок мусі, комару, сміттю або не потрібних предметів.

Сітка фіберглас сірого кольору з маленькими клітинами пропускають повітря, а не пил і сміття. Ущільнювач затискає сітку білого, коричневого кольорових гам згідно кольором сіточки.

 

Замовлення в Рідня – купити москітну сітку Київ

Послідовність і протяжність замовлення москітної сітки 2 дні на 3 забираєте з офісу.

Давши розміри і отримавши вартість робите передоплату 50% через банк у відповідь отримаєте дзвінок підтвердження наших менеджерів про запуск ваших сіточок в роботу.

2 дні виготовлення і в домовлений день Ви отримуєте дзвінок про прибуття виробів, щоб забрати.
Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Купити москітну сітку Київ без установки