Хочеться більше фарб у своєму житті? А у нас є рішення! Це кольорові пластикові вікна!

 

кольорові вікна київ

 

Часто колір вирішує все, в буквальному сенсі. Він піднімає настрій, налаштовує на особливий лад, підкреслює або відтіняє особливість інтер’єру повністю або тільки фасадної частини вашого будинку.

Кольорові вікна – ціни

Ви вирішили відійти від стандарту білих вікон і впустити в свій будинок яскравих кольорів, тепер кольорові вікна пвх, будуть вас радувати кожен день!

 

кольорові вікна

 

Як формується ціна ваших кольорових вікон? Вибір пластикового профілю виробника українського або наприклад, німецького.

вибрати пластикове вікно

Визначити, що ми хочемо вирішити, замовивши вікна в кольорі. Якщо оновити фасадний вигляд – це ламінація вікон із зовнішнього боку, всередині квартири / будинку / котеджу / дачі – внутрішня ламінація. Бажаєте барвисті кольорові вікна в Києві з обох сторін – тоді прорахунок справах, як металопластикові конструкції в ламінації з обох сторін.

Так само, пам’ятаємо про важливе виборі склопакета, який йде з клімат контролем, а значить він вже тепліше, ніж звичайний. Розрізняють однокамерний склопакет і двокамерний. У першому варіанті у складі всього два скла, у другому – три, що краще утримує тепло будинку.

Вікна в ламінації – дешевше

Що б ви користувалися кольоровими вікнами із задоволенням і не переживали, що витратили значну для вас суму, держава пропонує оплатити частину їх вартості! Умови дивись тут, як отримати назад 30% вкладених коштів у своїх віконця.

 

програма ощадний дім

Замір твоїх майбутніх віконець

ТМ Рідня працює більше 5 років для клієнтів, які бажаю оновити свій будинок, за допомогою металлопалсікових конструкцій.

Ми виконуємо безкоштовно замір, демонтаж старих конструкцій без збереження, доставку по столиці та області до 30 км. Так само, для вас діє гарантійний сервіс 5 років на обслуговування – абсолютно безкоштовно.

замовити замір вікон

Кольорові вікна