Для своєї квартири вибирай скління вікнами пвх з можливістю провітрити приміщення, це допоможе тримати себе в тонусі, тому що потоки свіжого повітря потрапляють в легені і збагачують кров.

 

глухі вікна замовити,

Краще всього, глухе вікно підійде на вашу дачу, котедж, балконний блок.

Ціна на глухе вікно в Києві

Пластикове вікно глухе за ціною найдорожче з усіх металопластикових конструкцій, які надаються на будівельному ринку не тільки міста Києва, а й України. Розтрати на випуск такого виду вікна, зовсім незначні, а все по тих причинах, що при запуску виготовлення глухого вікна з пластику використовується мінімум матеріалу.

vebery-okna-pvh-plastikovye

 

Давайте розберемося, що входить в ціну глухого вікна.

  • Віконна рама із пластику (на вибір)

 

  • Штапик

 

  • Склопакет тепліший або стандартний однокамерний. До складу однокамерного склопакета входить два скла, замовляючи теплий склопакет, на виробництві ставлять три стекла, що додає тиші у ваш будинок і зберігає тепло до 20% більше.

 

ціни на вікна пвх

 

Інтер’єр в вашому котеджі / будинку / дачі, здорово змінить глухе пластикове вікно, замість дерев’яного вікна, яке потрібно міняти. Дерев’яні вікна мають свій ряд мінусів, які очевидні. Це і маленький термін експлуатації, і погана стійкість до вологи.

 

 глухі вікна недорого

Отримуйте бонуси, встановлюючи вікна пвх в Рідня

Остекло своє житло пластиковими конструкціями в Рідня, ви як мінімум отримуєте теплий будинок, як максимум можливість дешево встановити вікна пвх. ТМ Рідня проводить ряд безкоштовних послуг, таких як доставка вікон, їх демонтаж (без збереження конструкцій) замір

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR

 

Так само, тепер є можливість у всіх клієнтів Рідня, повернути 30% вкладених коштів у скління! Програма від держави «Ощадний дім» допоможе вам дешевше встановити пластикові конструкції.

 

металопластикові вікна київ ціни

Глухе вікно в Києві