Замовити французський балкон недорого в Києві у віконній компанії “Рідня”

Склити ТМ Рідня може все: від заміських котеджів до стандартних квартир у Києві та області. Наша компанія більше 5 років робить роботи зі скління, ви сміливо можете замовити французький балкон у Києві у нас.

 

французький балкон недорого замовити київ

Знижкові програми на балкони

Ми пропонуємо нашим клієнтам безліч програм, за допомогою яких, вони можуть заощадити і встановити як балкон / лоджію, так і віконця – значно дешевше.

 

 

Zvorotniy-dzvinok-po-viknfm-kiev

 

Беріть участь в наших поточних акціях, надайте додаткову інформацію нашим менеджерам (про комплектуючі до категорії, яка входить в програму лояльності: студенти, пенсіонери, клієнти повторного замовлення, молоді сім’ї)

Французький балкон недорого Київ

Один з видів скління, не такої стандартного, як ми звикли, є французьке. Чим воно відрізняється від звичайного скління балкона / лоджії.

Французьке або скління від підлоги до стелі, вибирають клієнти, які люблять простоту, більше простору і світла. Ви можете вибрати в ТМ Рідня французький балкон повністю із стекол, без пластикових частин взагалі.

засклити балкон недорого Київ

Так ви отримаєте повністю балкон, складових з металопластикових конструкцій, що не зашитий пластиком.

Здешевлення французького балкона

Що б зробити французький балкон недорого в Києві – за ціною дійсно економічною і нижче, замовте неповністю скляну конструкцію, а з боків зашиту сендвічем (пластиковими непрозорими частинами)

 

французький балкон недорого замовити київ

 

Таке скління не тільки дозволить витратити набагато менше, запланованого, а і закриє вас від цікавих очей сусідів. Так само, зашити можна низ, що б була можливість поставити тумбочку для дрібних речей або зберігати консервацію.

Запишіться на завмер від Рідня, наші майстри зроблять точний вимір ваших конструкцій, менеджери виведуть точну вартість французького балкона з урахуванням вашої індивідуальної знижкою.

 

замовити замір вікна, балкона

Замовити французський балкон недорого в Києві