Французький метод скління полягає у створенні скляного огородження висотою в поверх по периметру балкона. Даний спосіб благоустрою має неординарний дизайн і здатність повністю перевтілювати балконні блоки. З вікнами в підлогу, навіть малогабаритні хрущовки будуть виглядати сучасними і оригінальними. У числі переваг французького скління високий енергозберігаючий потенціал, відмінне шумопоглинання, довговічність, доступна ціна і, безумовно, естетика.

французское осткление окнами виндовс

 

Як виконується французьке скління вікнами Almplast

Перш, ніж фахівці приступлять до монтажу рам, проводиться повний демонтаж старої конструкції. Залишається тільки плита-підставу. При необхідності вона зміцнюється або нарощується (при замовленні скління з виносом). І тільки після цього підготовчого етапу проводиться скління вікнами Almplast. Для безпеки експлуатації застосовується технологія рівномірного розподілу навантаження на металопластиковий каркас. Для цього нижня частина фасаду зміцнюється металевими сполучними стійками і відокремлюється поперечним профілем.

Дізнайся ціну саме свого балкончика! Компанія Рідного тримає найнижчі ціни для своїх клієнтів.

засклити г образний балкон

Відкриваються вікна і сендвіч панелі у французькому склінні

 

У класичному варіанті французький балкон має повністю прозорий фасад, що складається з глухих і активних прорізів. У цьому випадку ви можете вибрати одну зі схем відкриттів:

  • Центральна частина ділиться на три просторих вікна, середнє буде відкриватися. Такий спосіб є одночасно зручним і економним.
  • Фасад розбивається на чотири сектори, а посередині встановлюються два орних вікна. Таке розташування більш комфортно в експлуатації і ефективно для провітрювання.
  • Спеціальна планування з двома орними стулками для хрущовок. Надає конструкції нові можливості і затишок.
    В даному виконанні ваш французький балкон перетвориться на привабливу терасу для відпочинку. Щоб захистити внутрішню територію від сторонніх очей, замовте тонування стекол або жалюзі.

французский балкон  недорого Киев

З метою розширення функціональності балконної площі ми пропонуємо універсальну планування французького фасаду:

З бічної сторони монтуються дві сендвіч панелі, які повністю закривають один кут. Ви зможете використовувати його, наприклад, для установки телевізора, холодильника, шафи або інших цілей. Для провітрювання приміщення встановлюється двостулкове орне вікно посередині.

Більш докладніше дізнатися про своєму профілі можна тут!

пластикові вікна

Французьке скління балкона вікнами Almplast – економ

Самое недороге французьке скління балкона виробляють трикамерним профілем з полегшеними однокамерними склопакетами. Такий варіант комплектації рекомендований для старих блоків (хрущовок, сталинок) з метою зменшення ваги скляної конструкції. Завдяки відмінним технічним характеристикам, фасади Almplast бездоганно впораються із завданням збереження тепла, чистоти і тиші, навіть у трикамерному виконанні.

Будь упевнений в якості наших робіт!

французький балкон відгуки

Французьке скління балкона вікнами Almplast

(Windom) – люкс

Благоустрій п’ятикамерним профілем Almplast Delux прирівнюється до класу люкс. Такі фасади з П-образним армуванням і монтажною шириною 70 мм володіють відмінною міцністю і довговічністю. У поєднанні з енергозберігаючими склопакетами вони забезпечать максимальний рівень теплосопротівленія і звукоізоляції.

Зроби собі гарний балкончик! Наші менеджери прорахують в найкращому варіанті для тебе!

розрахуй балкон Київ

Такі вікна в підлогу більш міцні і ефективні. Тому, замовляючи п’ятикамерне французьке скління, ви практично наділяєте свій балкон характеристиками капітальної споруди.

 

Французьке скління балкона недорого – компанія «Рiдня»

Фахівці компанії «Рiдня» характеризують французьке скління балкона вікнами Almplast, як оптимальне за ціною і якістю. Український профіль володіє універсальними показниками надійності та ефективності, тому він рекомендований для благоустрою всіх видів балконних конструкцій. У кошторисі проекту поряд з низькими цінами профілю ви побачите і недорогу вартість наших послуг.

Плюс до цього ми виробляємо безкоштовно всі виміри і доставку матеріалів.

скління балкона недорого в Києві

Енергозбереження склопакетів йде в подарунок кожному клієнту. Знижки надаємо за категоріями, можливо участь в акціях. Ми гарантуємо якість, дотримання строків, прозоре формування вартості і бездоганний результат!

 

Французьке скління балкона недорого вікнами Almplast