Пластикові вікна компанія Рідня пропонує по Акції – енергозберігаючий склопакет в подарунок будь-якого виду: однокамерний склопакет, двокамерний склопакет, що зберігають тепло в будинку взимку і не дають дому нагріватися влітку.

Унікальний подарунок, що дозволяє збереже комфорт в будинку холодною зимою і спекотним літом!

До 15 січня – ця опція в подарунок!

енергозберігаючий склопакет в подарунок
Акція осені енергозберігаючий склопакет в подарунок – вікна Рідня!

Ефект енергозбереження відбувається завдяки використання склопакета, де на на одне із стекол завдано найтонший шар срібла – І (I) скло, що відображають атмосферні хвилі – тепло, прохолода, ще для затримання потоків всередині склопакетів, затримуючи теплопередачу можливе додавання інертного газу – замовити енергозберігаючі вікна енергозберігаючий склопакет в подарунок Аргон (Arg).

Переваги пластикових вікон, де енергозберігаючий склопакет в подарунок

Енергозберігаючий склопакет в холодну і особливо в зимову пору максимально зберігає Ваше тепло, витрата на опалення в будинку, можливість випадання конденсату на шпалери, килими і меблі, що руйнує їх структуру і призводить до затрати на нові.

А влітку – зменшує можливість нагріватися від сонця, не так жарко всім проживаючим в будинку. Мінімізуються витрати на оплату електрики для постачання роботою кондиціонерів, вентиляторів.

Енергозберігаючі склопакети встановлюємо в кожне вікно нашої компанії, що не залежачи від виробника пластика, так-як пластикові рами виготовляються окремо, а в подальшому комплектуються склопакетом з ніскоеміссіонним покриттям на склі.

Ніскоеміссіонное покриття ще має назву багатофункціональне скло – не тільки є перешкодою від вітру, шуму, дощу, але і функцію збереження тепла і яка відображає сонячні промені в спекотне літо.

Затишна атмосфера – тепло, своєчасно провітрене приміщення благотворно впливає на стан кожного, створіть своє тепло в будинку, щастя прокидатися і лягає в тепле ліжко.

Збережіть сон ваших рідних, даруєте радість життя, спілкування і здоров’я кожному.

энергосберегающий стеклопакет в киеве
Теплі вікна дешевше – Рідня

 

 

 

 

Скористайтеся акцією компанії Рідня замовте пластикові вікна для будинку, дачі, скління балконів – енергозберігаючий склопакет в подарунок!

Телефонуйте!

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Пишіть, замовте вікна, викличте майстра!

okna@ridnya.kiev.ua

vikna.ridnya@gmail.com

Приїжджайте!

Київ, вул. Борщагівська, 206, офіс 194

Будні з 9.00-19.00

Субота 10.00 – 17.00

Неділя за домовленістю.

 

Ми на порталі Prom.ua

http://ridnya.kiev.ua.uaprom.net/

Наша група “Вконтакті”

http://vk.com/okna_ridnya_kiev

Мі у “Фейсбуці”
https://www.facebook.com/groups/RIDNYA/

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Енергозберігаючий склопакет В ПОДАРУНОК!