Вікна рехау купити в Києві


День добрий , звичайно ж з Вами ми знайомимося з однієї причини – Ви бажаєте вікна купити в Києві! А звернувшись в нашу компанію РІДНЯ Ви почуєте, ми рекомендуємо вікна РЕХАУ купити в Києві та Київській області , як для себе. Запитуєте чому купити вікна Рехау?

 


Вікна Рехау купити в Києві , Борщагівка , Софіївська Борщагівка , Вишгороді, Вишневому, Крюковщине, Чабани – ціни недорого, доставка Безкоштовно.

Ціни на вікна Рехау недорого в контрасті з українськими вікнами ПВХ або металопластиковими вікнами з пластика – профіль виготовлений в Україні – Veka , Kbe …

Різниця за вартістю вікна 50-100 грн.

Порівнюємо металопластикові вікна 1100х1350 склопакет однокамерний 4-16-4 , фурнітура Maco .

вікна рехау купити в Києві, вікна рехау купити в києві ціна
Вікна Рехау купити в Києві ? Недорого ціни Рехау Київ ( 044 ) 332-30-21 , ( 067 ) 169-01-72

 

Вікна Рехау 60 ціна – 940 грн. без монтажу

Вікна Almplast ціна – 865 грн. без монтажу

Ми не бачимо сенсу в економії , 75 грн. на 40 років експлуатації більш якісного вікна рехау + Безкоштовна впевненість у безпечному якості та відкритості виробника.

Вікна інших виробників будуть дорожче.

Пластикові вікна беремо з кращого фурнітурою – Maco ( Австрія ) !

Фурнітура Мако має комплектацію саме Потрібну для металопластикових вікон – 3 відкриття: поворотне, відкидне, мікропровітрювання.

 

Пластикові вікна РЕХАУ купити в Києві – купити кращу якість і ціни РЕХАУ Euro 60 , 70 , Brillant ….

 

Компанія Рідня пропонує металопластикові вікна Рехау купити вигідно , як для себе – компанії постачальника і для Вас замовникам вікон отримують недорого якісну продукцію.

Уточнення :

1 . Завдяки відмінній якості виготовлення профіля Рехау , хорошого армування 1,5 -2мм (метал всередині пластику для жорсткості) , фурнітури Maco № 1 на ринку Києва – все це дає можливість оперативно монтувати пластикові вікна в Києві , Ірпені , Бучі , Вишгороді.


2 . Мінімум нарікань по роботі відмикань – мінімум регулювань по гарантії на вікна 5 років (мінімум витратна частина).


3 . Не одна компанія виробник ПВХ не перевіряє виробництва , що виготовляють металопластикові вікна з їхнього профілю – тільки РЕХАУ.
Представник компанії Рехау приїжджає на виробництво і перевіряє правильність виготовлення , виконання норм , технологій виготовлення вікон , дверей з профільної системи Rehau – ми вважаємо , що це дуже Важливий і Вагомий Аргумент!


4 . Задоволені клієнти – відмінні відгуки і бажання звернутися до нас знову.


5 . Наш заказчик , якому встановили теплі , якісні вікна створили затишок і радість дає співробітникам компанії Рідня впевненість , що ми працюємо Не дарма .


Замовити вікна Рехау , зробити розрахунок вартості вікна Рехау з монтажем , скління балконів пластиковими вікнами Rehau Київ , Ірпінь , Буча , Вишневе , Крюковщина , Гора , Петрівське , Чабани , Бортничі.

Телефонуйте Без Вихідних !

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@mail.ru

ridnya@gmail.com

Чому рекомендуємо вікна Рехау купити в Києві ? Ціни! Якість !