Засклити лоджію в Києві – радить компанія РІДНЯ

Як всі вже знають основними винуватцями витоків тепла в житлових квартирах , балконах, лоджиї, заміських будинках і офісах є вікна. А ми стверджуємо , що металопластикові вікна прекрасно справляються з освітленням і провітрюванням приміщення. Але по новим будівельним стандартам 20123 року для мінімізації теплових втрат рекомендується встановлювати двокамерні склопакети з низько – емессіонним склом  (енергозберігаючі) і використовувати пластик з високими теплоізоляційними якостями. Металопластикові вікна на лоджиї займають велику площу, тому матеріал профілю може стати основним фактором при виборі, чим засклити лоджію в Києві.

 

Металопластикові вікна – краще засклити лоджію

З представлених на ринку віконних профілів самими « теплими » вважаються металопластикові вікна, призначені для заскління житлових і офісних приміщень. Їх перевагою в порівнянні з профілями з дерева та алюмінію є більш висока стійкість до негативних впливів. Особливість профілю з ПВХ полягає в тому, що він абсолютно несприйнятливий до вологи і не боїться корозії. Крім того, металопластикові вікна в процесі виготовлення легко підігнати під вимоги замовника. Передбачається комплектація багатокамерними склопакетами, оснащення спеціальною фурнітурою і можливість використання скла з покриттям , що відображає тепло всередину кімнати.

Безпечно засклити лоджію пластиковими вікнами – Рідня

Пластикові вікна відомі своєю пожаробезопасностью , що обумовлено відсутністю у складі полівінілхлориду легкозаймистих компонентів. Незважаючи на штучне походження, ПВХ є екологічно безпечним і не виділяє шкідливих речовин. Довговічність подібних конструкцій досягає 50 і більше років. Протягом всього терміну експлуатації необхідно періодично оновлювати фурнітуру, тоді як пластиковий профіль служитиме всі ці роки справно, оскільки він не піддається ніяким деформацій і не вигоряє.

 

Консультація, розрахунок вартості, ціни засклити лоджію в Києві (області)

Без вихідних

Телефонуйте!

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

Пишіть !

ridnya@gmail.com

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

 

 засклити лоджію в києві

 

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Чим засклити лоджію в квартирі?