Балконні пластикові двері ви можете встановити у нас, в рiдному. Що б зробити замовлення, вам досить виміряти свою балконні двері, яку наші майстри будуть демонтувати і встановлювати абсолютно нову.

Балконні пластикові двері київ

Ваша балконні двері виготовляється такий, як ви забажаєте. Кожен клієнт компанії Рідня, має можливість отримати балконні пластикові двері на 15% тепліше, ніж звичайні!

 Теплі балконні пластикові двері

У нас акція! Ви можете отримати теплі двері з установкою і ще аргоном в подарунок. Подарункове пропозиція діє як для нових клієнтів, так і для тих, хто вже знає, як ми працюємо.

Газ аргон закачується в камери скла і перебувати до тих пір, поки герметичний ваш склопакет. Газ не є шкідливим для життя людини і навколишнього середовища.

Пластикові двері на балкон на вибір

Один з видів утеплення свого балкона, є зміна двері, яка відслужила своє, на нову балконні пластикові двері. Ви можете вибрати як і двері повністю зі скла, що візуально збільшить площу, так і зашити на половину її пластиком, що здешевить її ціну.

Балконні пластикові двері київ

На ціну пластикової двері, впливатимуть такі фактори, як:

  • профіль майбутньої двері
  • склопакет однокамерний / двокамерний
  • фурнітура виробника
  • Замовлення пластикові двері на балкон з установкою / без установки

Дізнайся ціну, пластикова балконні двері в Рідня за низькими цінами тут!

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

Двері на балкон в чешку, хрущовку замовте в Рідня зі знижкою до 10%. Як отримати пластикову двері за низькою ціною? У нас діє програма лояльності для населення!

Студентам – 3%, молодим сім’ям – 3%, пенсіонерам – 5%, клієнтам повторного замовлення – 3%. Немає можливості отримати знижку за нашою програмою? дивіться поточні акції у нас на сайті! Або економте на об’ємних покупках!

Замовте завмер пластикової балконних дверей безкоштовно *! Дзвони без вихідних (044) 332-30-21. При укладанні договору з компанією Рідня, завмер не входить у вартість.

заміряти балконні двері

Балконні пластикові двері