У вас все ще старий балкон з дерев’яними віконцями? Пора його вже давно змінити на балкон в хрущовку під ключ в Києві.

 

Балкон в хрущовку під ключ недорого

Що таке балкон під ключ?

Один з типів скління, яке робить наша бригада – це балкон під ключ в Києві недорого. Балкон під ключ включає в себе повністю весь аспект робіт, а саме:

  • Скління вашого балкона в хрущовці з урахуванням знижки
  • Обшивку усередині деревом або пластиком будь-якого кольору, бажаного вами. Це відразу зробить балкон красивіше і тепліше.
  • Зовнішню обшивку сайдингом, тепер його фасадний вигляд буде пристойного вигляду.
  • Так само, за бажанням кожного клієнта, ви можете замовити кріплення білизняних мотузок, установку шаф і тумбочок на ваш балкон під ключ в Києві.

 

Балкон в хрущовку під ключ недорого

 

Ціни на ваш балкон дивіться тут.

 

засклити балкон недорого Київ

 

Якщо дивитися на балкон, як на частину вашого житла, то не складно здогадатися, що з нього можна зробити додаткову кімнату, робочий кабінет, дитячу, спортзал. Тут ваша фантазія повністю вільна.

Балкон під ключ – з нами тепліше

Найважливіше на вашому балконі – це тепло. Ви зважилися облагородити його повністю? Тоді сміливо записуйтеся на замір, дзвінки на гарячу лінію приймаються без вихідних (044) 332-30-21. Кожен клієнт, який звернувся в ТМ Рідня та зробив замовлення – балкон під ключ в хрущовці, отримує безкоштовний завмер від наших майстрів, сервісне гарантійне обслуговування, яке дійсно 5 років, карту постійного клієнта зі знижкою в 3% ви можете дати нею скористатися своїм рідним або друзям.

замовити замір вікна, балкона

Балкон в хрущовку під ключ в Києві