ВІКНА ПВХ REHAU – якість перевірена часом “рідня”

Мабуть , кожен власник будинку або квартири прагне до економії енергоспоживання . Вікна ПВХ Rehau з віконних профілів Rehau euro 60 , rehau euro 70 , brillant здатний забезпечити вашому дому комфорт , збереження тепла і затишну атмосферу. Профіль Rehau представляє собою деякий симбіоз , успішно втілив у собі кращі якості віконного виробництва на даний момент. Компанія Rehau за роки свого існування заробила репутацію одного з найбільших і надійних виробників профілю для віконних конструкцій.
Теплозберігаючі характеристики профілю даної фірми відрізняються прекрасними показниками якості. Компанія Rehau продовжує радувати своїх клієнтів , покращуючи характеристики і якість випущених профілів щороку. Застосування інноваційних розробок в новинках вікна ПВХ Rehau дозволили залишити далеко позаду своїх конкурентів.

Профіль вікна пвх REHAU : зберігаємо тепло в домі

На сьогоднішній день пластикові вікна міцно увійшли в наше життя завдяки прекрасним експлуатаційним якостям. З їх допомогою здійснюється не тільки хороша тепло -і звукоізоляція, а й належним чином виконується естетична функція особливо це виконують вікна ПВХ Rehau.

Перевага вікна ПВХ REHAU завдяки віконним профілям

Вікна ПВХ не тільки утримують бажане тепло в приміщенні , але й не пропускають холод. Вікна ПВХ REHAU на етапі виробництва проходять багато випробувань на виявлення показників стійкості в різних кліматичних умовах. Вікна ПВХ Rehau не піддаються горінню , володіють дивовижними показниками міцності і не виділяють шкідливих речовин. І якщо ви вирішили купити вікна Rehau повною мірою виправдає всі ваші очікування! Мінімальний термін служби виробів становить сорок років , таким чином , ви можете не сумніватися в якості виконання виробів , ціна вікна ПВХ REHAU є доступною для споживачів із середнім доходом.
Стійкість до деформаційних і механічних впливів поряд з відмінними показниками звукоізоляції зроблять ваше перебування в приміщенні , де встановлені вікна Rehau приємним і комфортним. Варто відзначити , що спеціальна фурнітура для профілю дозволить забезпечити високу безпеку і захистити ваш будинок від несанкціонованого проникнення. Крім цього , вікна ПВХ REHAU не вимагають спеціального догляду : глянсове покриття відштовхує бруд , а все обслуговування зводиться до рідкісного протирання звичайної вологою ганчіркою або серветкою.
На сьогоднішній день виробник пропонує багатий вибір профілів з ​​різною кількістю камер , залежно від пропонованих вимог до віконних конструкцій . Спеціальне захисне ущільнення виконано за двошаровою технологією , що забезпечує надійну перепону від проникнення вологи , піску і пилу.

Розрахунок вартості Вашого вікна ПВХ REHAU виконаємо без вихідних

(044 ) 332-30-21

(067 ) 169-01-72

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua

 

 

вікна пвх rehau київ

.

 

 

 

 

 

 
.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Актуальність і гідності ВІКНА ПВХ REHAU