Вікна REHAU (Рехау)

Пластикові вікна Rehau, ціна яких є більш, ніж доступною для всіх покупців земної кулі випускаються в широкому асортименті.

вікна пластикові рехау

Вікна Rehau Euro 60 якісно і не дорого

Пластикові вікна Рехау 60 є стандартною віконною системою. В кожному вікні товщина профілю 60 мм, три повітряних камери і склопакет на вибір клієнта (1 або 2 камерний) з енергозбереженням в подарунок від заводу.

Вікна рехау ціни

Ви також можете розрахувати свої вікна будинку, просто надішліть нам заявку з параметрами і залиште свої дані. Ваш менеджер зв’яжеться з вами, відразу після прорахунку ваших віконець.

Замов прорахунок пластикового вікна Рехау 60

вікна рехау ціна

Вся продукція Рехау, сертифікована і має захист від підробок, у вигляді зарубки. Кожен клієнт може зателефонувати на гарячу лінію у дізнатися справжність свого пластикового вікна, а так само відвідати завод (заздалегідь уточнивши день і час у менеджера Рідня, для оформлення перепустки)

 

Віконна система Rehau 70, більш теплий профіль

Німецькі вікна Рехау 70 виготовлені інженерами для максимальної теплоізоляції в холодну пору. Для тих, хто любить тепло і звик круглий рік ходити по будинку в легкому одязі, а не кутатися в плед і светри.

Вікна Рехау ціна

Металопластикові вікна рехау 70 з профілем товщиною 70 мм, захищати від холоду всю сім’ю. Вікна подбай про затишній атмосфері цілий рік.

Дізнатись ціну пластикового вікна Рехау 70 ви можете не виходячи з дому. Все що потрібно, заповнити заявку на прорахунок, вказати розміри майбутнього вашого вікна та контактні дані, для зворотнього дзвінка.

Закажи просчет пластикового окна Рехау 70

вікна рехау недорого

Як і стандартний профіль, Рехау 70 володіє всіма тими ж властивостями, тільки є найтеплішим з усієї лінійки віконних систем. Так само, ви можете вибрати колірну гамму для своїх вікон.

Ламіновані вікна Rehau

Бажаєте зробити свій інтер’єр більш барвистим, виберете для себе вікна в ламінації рехау. Завдяки ламінації, ваш інтер’єр не буде таким нудним і одноманітним.

вікна РЕХАУ купити

Ви можете підкреслити як і красу своїх кімнат, так і фасадну частину будинку. Можете бути впевнені, ваші вікна не залишаться без уваги, так будуть відрізнятися на тлі інших, стандартних білих.

Більше інформації про вікна рехау в ламінації тут

пластикові вікна рехау