ДОДАТКОВА ЗНИЖКА ТИМ, ЧИЄ ЖИТЛО ПОШКОДЖЕНО ВНАСЛІДОК ВІЙНИ (КИЇВ ТА ОБЛАСТЬ)Вікна Rehau Київ - кращі ціни в інтернет магазині "Рідня"

Вікна REHAU

Вікна Rehau – вища якість скління ПВХ

Вікна Rehau Geneo, картинка фірми Рідня
Вікна Rehau Geneo

На цій сторінці ми представляємо найбільш популярну лінію скління – вікна Rehau. Родина створення даних систем ПВХ – Німеччина. Сьогодні заводи компанії розташовуються в різних країнах для оптимізації цін і оперативного виконання замовлень. Якість продукції в філіях повністю відповідає всім нормам німецького виробництва.

Пластикові вікна Rehau, цена яких є більш, ніж доступною для всіх покупців земної кулі випускаються в широкому асортименті.

Пластикове скління під брендом Рехау має наступні переваги:

  • Абсолютна надійність систем. Витривалість. Міцність.
  • Гарантована ефективність тепло-, звукоізоляції, герметичності, дизайну.
  • Різноплановий асортимент, вища якість в кожному класі.
  • Доступная стоимость немецкого пвх-остекления.

Вікна Rehau – переваги

Профіль Rehau 60, картинка компанії Рідня
Профіль Rehau 60

Підвищений попит на Рехау викликаний вигідним поєднанням ціни і технічної ефективності виробів. Відразу після установки даних віконних блоків в приміщеннях стабілізується температура, зникає необхідність додаткового обігріву, скорочується потреба кондиціонування. А в результаті ви економите на комунальних платежах і отримуєте повний комфорт в будинку.

Ще одна важлива деталь – оригінальний дизайнерський підхід до кожної моделі профілю. Вікна Rehau – це одна з найбільш красивих версій скління.

Вікна Rehau – асортимент

Скління економ Rehau 60

Профіль Rehau 70, картинка ТМ Рідня
Профіль Rehau 70

Престижно, результативно і одночасно недорого – саме так фахівці характеризують трикамерну модель Рехау 60. Незважаючи на базову будову, ця серія демонструє оптимальні показники збереження тепла і якісної ізоляції звуку. Якщо ви стоїте перед вибором – залишити старі вікна або замінити їх на Rehau-60, то вибирайте друге! Технологія енергозбереження, герметичний многостекольний пакет і багатоінсценує профіль забезпечать стабільний комфорт.

Профіль Rehau Brillant Design - компанія Рідня
Профіль Rehau Brillant Design

Хіт продажу Rehau 70

Тепло, стильно, тихо і довговічне. Солідні п’ятикамерні рами в дизайні «класика» універсально підходять під будь-які завдання облаштування.

Будова систем, якість пластика, товщина стеклоблока – всі показники відповідають європейським вимогам енергоефективного благоустрою. Це найоптимальніше рішення по ціні і тепло-звукоїзолірующим показниками.

Елітні вікна ПВХ Rehau

Профіль Rehau Synego - фірма Рідня
Профіль Rehau Synego

Максимізувати характеристики має кілька видів профілю. Ці серії ідеально підходять під інтелектуальне супертеплий скління в приватних будинках, елітних будівлях, дитячих кімнатах. До них відносяться вікна Rehau Synego, інноваційна модель, армована в масі Geneo, дизайнерські системи з дзеркальним пластиком і напівкруглими формами Brillant.

Замовлення вікон Рехау в компанії «Рідня»

Ознайомтеся з цінами на сайті «Рідня», замовте розрахунок, зв’яжіться з консультантом і підберіть свою серію Рехау. Установка за мінімальними розцінками!

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота?

Отправьте файл для расчета

Удобное время