Жалюзі горизонтальні недорого від ТМ”Рідня”

Якщо ви завжди хотіли мати гарний дизайн квартири, але любите побільше світла і не переносите штори, то жалюзі горизонтальні недорого на вікна пвх – відмінне рішення для вас!

Жалюзі ідеально врятують вас від сонечка і чужих настирливих очей.

Жалюзі горизонтальні, виготовлення

Виготовляють ваші майбутні жалюзі з алюмінію, матеріалу який є міцним. Алюмінієві жалюзі на металопластикові жалюзі покритті вінілом, що забезпечує їм стійкість до сонячних промінчиків.

Завдяки цьому кульового покриттю, ви можете не хвилюватися за те, що ваші жалюзі втратять колір, який був в день установки.

Потрібні вікна пвх для своєї квартирки, котеджу, офісу? Замовляй дешевше зі знижками!

Можна підібрати покриття однокольорове, з двох кольорів, фарбування під мармур або дерево.

Якщо вам припали до смаку саме цей вид жалюзей, пам’ятайте, вони можуть бути різного кольору.

Легкість користування жалюзі

У жалюзі з алюмінію ламелі знаходяться одна на інший, між ними натягуються невеликого розміру шнури, під назвою «драбинка». Завдяки такому легкому влаштуванню драбинки, шнурки які проходять через кожну планку, скоюють обороти одним дотиком руки.

Догляд за жалюзі

Якщо ви спробуєте в побуті горизонтальні жалюзі, ви більше не зможете відмовитися від такого виду декору і одночасно -защітніка від сонечка. Врятувати себе від сонця можна ще й шторами або важкими гардинами, на які осідає пил і треба часто прати. У випадку встановлення горизонтальних жалюзі – така потреба просто зникне.

Горизонтальні жалюзі будь-якого колірного покриття вимагають мінімальних зусиль при залицянні. Просто протирайте їх час від часу вологою ганчіркою.

Плюси горизонтальних жалюзі

 • Міцність
 • Легкість у використанні
 • Невимушена догляд
 • Стійкість до вигоряння
 • Максимальний захист від сонця
 • Європейська якість

У компанії Рідня, працюю хлопці, якість послуг яких, перевірено роками плодной роботи. Замов жалюзі в Рідня, дізнайся, як працюють справжні професіонали!

Замов жалюзі в компанії Рідня, дізнайся як ми робимо більш комфортними будинку, квартири, офіси. Тепер зробити замовлення та отримати консультацію ще простіше! Залиш заявку на нашому сайті на зворотний дзвінок, заповнивши форму! Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротший час.
Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Жалюзі горизонтальні недорого