Що б зробити свій балкон дійсно ідеальним, по всіх стандартних мірками, замовте засклити балкон у Києві. Скління – це зміна старих дерев’яних конструкцій, який віджили своє, на більш нові – пластикові.

 

Засклити балкон лоджію в Києві недорого

Вибір скління для вас

Сучасне засклення дає можливість вибрати для себе як і варіант преміум, так і бюджетний. Якщо ви не будете робити з своє лоджії кімнату, сміливо вибирайте скління, які передбачено бюджетним варіантом – однокамерний склопакет.

 Як засклити балкон / лоджію недорого в Києві

Що б повчити в своє розпорядження балкон чи лоджію, потрібно вибрати профіль, склопакет і вид відкривання з фурнітурою.

Для засклити лоджію / балкон недорого, спираючись на свій бюждет, вибираємо український профіль Віндом (у минулому – Алмпласт) Можна також обрати скління німецьки вікнами

 

засклити балкон недорого Київ

 

Далі стоїть вибір між склопакетами. Хочемо вирішити питання про більшу теплоті балкона? Замовляємо склопакет двокамерний, не плануєте багато часу проводити на вашій лоджії / балконі, а зберігати там консервацію, речі рідкісного застосування і так далі.

 

Засклити балкон лоджію в Києві недорого

 

Механізм відкривання теж можна вибрати будь-який, як і з додатковий мікропровітрювання, так і просто поворотно-відкидний. Виберете для себе дійсно те, що вам необхідно. Фурнітру Мако (яка йде в комплекті до німецьких вікнам Рехау) виробництва Австрія, або Резі, ворной – Турецького випуску.

У ТМ Рідня, кожен клієнт може записатися на безкоштовний вимір *. (* У випадку укладення договору на купівлю продукції.

замовити замір вікна, балкона

Засклити балкон / лоджію в Києві недорого