З приходом довгоочікуваної теплої пори – літа, підіймається питання, як захистити свій балкон від рясного проникнення сонячних промінчиків. Звичайно, хочеться зробити це не тільки грамотно, але й ще – естетично красиво, що б і очі раділи і сонце не заважало проживанню.

Є кілька практичних способів, як ізолювати свій балкон або лоджію від
сонячних промінчиків. Іноді сонце може принести не тільки користь, а й неочікуваний шкоду меблів або речам, які знаходяться на Вашому балкончику. Компанія Рідня, пропонує вберегти свої речі від прямих впливів сонячних променів декільками способами.

Варіанти захисту балкона /лоджії від сонця

– Сендвіч панель, збереже меблі від вицвітання, дерев’яну – від всихання, подарує додаткове відчуття комфорту і домашнього затишку.

недорогі жалюзі Київ

 

-Жалюзі, оптимальне рішення для тих, хто обожнює ранковий вид з великих вікон, але водночас є бажання у спеку врятувати свій балкон від збільшення температури, пожовтіння меблів, всихання квітів, якщо такі у Вас є.

– Тонування віконець, варіант для тих, хто любить дизайнерське рішення у всьому! Під час сонячної погоди – віконця відбивають сонячне світло, створюється повна невидимість вашої квартири. Але у вечірню пору або непривітну, похмуру погоду – все, що відбувається у вас вдома – буде видно, як на долоні.

тонування вікон Київ недорого

Якщо Ви бажаєте зробити саме цей варіант, варто заздалегідь продумати додатковий захист. Для охайного вигляду – підійдуть фіранки або жалюзі, будь-якого забарвлення. Завдяки шикарній палітрі самих жалюзів, Ви додасте Вашому балкончику або лоджії – оригінальності, що буде відрізняти її від звичайних, стандартних білих жалюзей.

Всі Ваші побажання по-вартості скління разрахуємо одразу – Рідня

Як захистити балкон /лоджію від сонця