Пластикові вхідні двері – надійний захист від компанії “Рідня”

У Вас є вхід в будинок, бажаєте оновити його зробивши сучасним під дерево або в білому кольорі, ще роздумуєте, поставте пластикові вхідні двері для дому, вони недорогі, дешевше ніж алюмінієві надійні по захисту.

Вхідні пластикові двері завоювали давненько ринок радуючи своєю універсальністю в кольорах, які підбираються під колірну гамму пластикових вікон або на свої смакові побажання. Двері вхідні з пластику потужні, стулка має ширину 94 – 118 мм і більше, залежить від пластикової системи обраних виробників.
Найнадійнішими вважаються вхідні двері з німецьких брендів Rehau, Salamander, з українських Almplast, WDS

Самі недорогі вхідні пластикові двері в Києві – Рідня

Пластикові вхідні двері компанія Рідня
Металопластикові вхідні двері

Дешевше купити пластикові вхідні двері кольорові тільки з вулиці, внутрішня сторона

нейтрально біла під будь-який дизайн інтер’єру.

Не новим, але оригінальним є додаткові вставки в склопакети – шпросси (приклад на малюнку вище), що виділяють Ваш будинок серед сусідських.

Шпросси встановлюється всередині склопакета, що зручно при митті. Кольори і форми шпроссів різні:

1. Товщина 8 мм, 18 мм.
2. Колір білий, золото, ламіновані.
3. Прямі, напівкруглі, створимо неповторний малюнок.

Адже вхідні пластикові двері первісна захист від зовнішньої серед і чужих недоброзичливців. Замовте вхідні пластикові двері з замком багатоточковий для своєї впевненості. Це закривання надійно притискає, маючи зачепи мінімум у п’яти точках по контуру дверей.
А однозапірні замок затискає двері тільки по середині, в точці розташування серцевини замка.
Різниця в ціні вхідних пластикових дверей невелика, але функціональність істотна.
Зручніше в вхідні пластикові двері для дому замовляти нажімний гарнітур, він практичніше в звичному режимі відкривання, натиснув і зайшов. Але якщо хочете напівкруглу або трикутну ручку вибирайте знаючи про форму замку «бочонок», він прокручується, а не замикається, як нажимною гарнітур, двері можуть самі відкриватися, будьте в курсі про необхідність установки додаткового механізму – доводчика.
Доводчик притягує стулку, ставлячи її в положення повного закриття.

Момент, розповімо про різницю в порозі на вхідні пластикові двері.
Пластиковий поріг на вхідні пластикові двері, як у вікні, він вище 64 мм, але тепліше завдяки формі пластикової системи перекриваючи можливість продування з вулиці. Найчастіше вибравши пластиковий поріг при будівництві рівняючи рівень підлоги він утапливается до 40 мм, але попередьте будівельників, щоб не залили бетоном зовсім.

Алюмінієвий поріг на вхідні пластикові двері практичніше в плані витривалості, прохідності в обувке, при великій кількості заходять взимку, восени. Вхідні двері з алюмінієвим порогом, який має висоту 24 мм – 54 мм.

Купити вхідні пластикові двері в Києві, Вишневому, Бучі

Вирішили купувати вхідні пластикові двері швидше зорієнтуватися в ціні зателефонувавши до нас, прорахувавши все цікавлять варіанти за вартістю.
Коли наша ціна вхідний пластикових дверей зі знижками Вас порадує, викликайте замірника на оформлення договору на пластикові двері.

Перший внесок незмінний 50%, виготовимо за 3-5 днів, а доплачуєте за фактом прийняття роботи з пластиковою конструкцією.
Працюють наші майстри та менеджера весь час, перебуваючи у вихідні в черговому режимі.

Компанія Рідня працює тільки якісно, ​​оперативно з гарантією обслуговування!

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

    Отправьте файл для расчета

    Удобное время

    Вхідні пластикові двері для дому захист і спокійний сон