Винос балкона в Києві ціна являє собою розширення площі балкона з наступним його благоустроєм. В

Винос балкона в києві ціна
Винос балкона в Києві ціна від підлоги недорога (095) 095-06-85 Телефонуйте! (без вихідних)

результаті, звичайні конструкції стають більш функціональними, просторими і комфортними. Однак, по-справжньому ефективним скління з виносом буде тільки за умови професійного підходу. Віконна компанія «Рідня» виробляє винос балкона в Києві ціна недорога більше 5 років, втіленням проектів у життя займаються досвідчені фахівці високого класу, тому якість виконання замовлень завжди випереджає вартість.

 

 

Популярний винос балкона в Києві ціна по підвіконню від 330грн.

Розширення площі на рівні підвіконня здійснюється шляхом висування лінії скління за межі парапету на 300-350 мм. Розмір статі, при цьому, не змінюється. Існує два способи виносу по підвіконню:

  1. Винос балкона в Києві ціна косинки без утеплення від 330 грн. здійснюють шляхом кріплення кронштейнів зовні по верху парапету. Цей міні каркас під підвіконням, якщо утеплюють і обшивають з вулиці разом з огорожею ціна від 400 грн. Вікна встановлюють по краю виносу, а всередині, при цьому, утворюється широке підвіконня.
    Винос балкона в Києві ціна
    Винос балкона в Києві ціна косинки Недорого! – Рідня (095)095-06-85
  2. Винос від підлоги роблять за допомогою каркаса висотою в парапет. Він дозволяє
    утеплити перила по всій площі, максимально розширює простір по лінії підвіконня на 350 мм. Із зовнішнього боку балкон набуває форму трапеції, всередині збільшує квадратуру на 30%.

 

Вигідний для Києва винос балкона по підлозі

Розширення по підлозі може збільшити площу вдвічі! Для реалізації проекту майстри компанії «Рідня» демонтують старий парапет, зміцнюють і збільшують плиту-основу, зводять нову огорожу, встановлюють вікна і виконують оздоблювальні роботи. Результатом такої реконструкції стане оновлений, просторий балкон, виконаний за всіма вимогами сучасних стандартів.

 

Винос П-образного балкона в г. Киев

Для класичного балкона застосовні всі методи розширення. Для холодного скління підійде винос косинкою з використанням 3-камерних профільних систем і однокамерних склопакетів. Для утепленого варіанту краще замовити винос від підлоги з віконними системами більш високого класу. З метою отримання максимального ефекту зупиніть винос балкона в києві ціна свій вибір на реконструкції від підлоги.

 

 

 

Компанія «Рідня» виконає будь-який вид виносу в короткі терміни, у високій якості і за розумною ціною. Оформляючи у нас замовлення, ви отримуєте гарантію бездоганного результату. Телефонуйте, запитуйте, замовляйте! Ми готові до співпраці на вигідній основі для Вас!

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені

Винос балкона в Києві ціна: вигідно і недорого!