Якщо ви давно замислювалися над тим, що б розширити свій балкон, то прийшов час здійснити задумане в реальність. Звичайно, збільшити площу балкона або лоджії в двічі не вийде, але дістати додаткове місце на вазони і додати до площі сантиметрів 30 – так.

балкон с выносом  Киев

Види виносу балкона / лоджії

Коли людина приймає рішення, як буде збільшуватися його балкон, за рахунок виносу від підлоги або підвіконню, постає питання, що отримає він, після завершення ремонтних робіт. Ви відразу можете порівняти ті переваги, які відразу стануть видні, після своєрідної перепланування балкона, а саме:

vynos-balkona-ot-pola-kiev

  1. Візуальне збільшення площі лоджії / балкона. Погодьтеся, приємно мати в своїх володіння балкон побільше, ніж звичайний, стандартний розмірів.
  2. Зміцнення всієї конструкції балкона. Після зроблених ремонтних робіт монтажниками, ви можете спати спокійно, особливо якщо до цього, ваш балкон був не з ряду безпечних місць у вашому домі.

vynos-balkona-podokonnika-kosynka-kiev

 

 

3. Велике підвіконня. Для людей, які не уявляють своє життя без квітів або просто хочуть декорувати балкончик або лоджію, нове підвіконня з набагато більшими розмірами, стане корисним і приємним подарунком.

 

розрахуй балкон Київ

Плюси і мінуси виносу балкона / лоджії в Києві

Багатьох клієнтів цікавить, чи не стане винос балкона збитковим вкладенням. Проаналізувавши винос балкона як і по підлозі, так і по підвіконню, можемо зробити сміливо висновок, що плюсів більше, ніж мінусів. Один з невеликих недоліків є необхідність утеплення виносів, але і цей пункт не псує всіх тих корисних якостей, які дарують при установці балкона / лоджії з виносом.

 

Компанія Рідня, вже більше 5 років пропонує свої послуги на будівельному ринку в Києві, Вишневому, Боряк, Бучі, Ірпіні.

відгуки-про-компанію

 

Отримати безкоштовну консультацію і замовити замір можна абсолютно безкоштовно!

скління балкона рехау недорого в Києві

Дзвони без вихідних (044) 332-30-21. Компанія Рідня, найкраще для наших клієнтів.

Винос балкона / лоджії в Києві