Усім хочеться заощадити на придбання віконець і в той же час отримати весь ряд переваг, встановлюючи вікна пвх в Києві. Чи бувають доступні за ціною вікна пристойної якості, від яких не будуть відвалюватися ручки і міняти колір пластик? Наша відповідь – бувають!

До вашій слухаю вікна Реху. Що б уберегти себе від неприємних сюрпризів, вибирайте німецькі вікна. Хто-хто, а німці знають толк у виробництві металопластикових конструкцій.

окна рехау купить Киев

Золотим запорукою успіху і великого попиту на ринку пластикових вікон користуються вікна Рехау не просто із за країни виробника.

вікна пвх купити недорого Ірпінь

Самі віконця випускають по суворої технології, контролюють якість сировини, наявність шкідливих часток і безпеку для людини та екології. Технології, які спеціалізуються на випуску вікна пластикового Рехау, весь час проходять навчання, що б бути на крок попереду.

Переваги вікон Рехау

  • Вікна Рехау повністю пройшли перевірку на безпеку для людини і зовнішнього середовища.
  • Мають сертифікати якості віконних конструкцій
    Фурнітура до вікон з Німеччини йде австрійського випуску – Масо, а значить підвищує їх цінність і зручність.
  • Вікна з термооконтролем. Срібне напилення на склопакеті, дає можливість мати комфортний клімат у себе вдома або на роботі.
  • Одним з основних переваг вікон від німецького бренду Рехау, є гідна шумоізоляція, яку можна підвищити за допомогою аргонового газу.

окна Киев рехау

Вікна Рехау доступні тепер абсолютно всім! Компанія Рідня знижує ціну за рахунок великих обсягів продажів, що дає можливість придбати для себе вікна ювелірної роботи. Детальніше можна дізнатися в менеджерів ТМ Рідня за телефоном (044) 332-30-21.

Вікна Рехау ювелірної збірки