Ви не хочете йти на компроміс в питанні засклення і тому вибираєте вікна REHAU купити недорого, але це реально? В інтернет магазині «Рідня» ви зможете вибрати будь-які німецькі вікна REHAU, купити недорого кожну серію в комплекті з оригінальною фурнітурою!

Вікна rehau купити недорого

Будь-який професіонал підтримає вас в цьому рішенні. Лідер продажів в Україні і флагман енергозберігаючих технологій Рехау забезпечує повний комфорт в приміщенні.

Компанія «Рідня» пропонує для установки системи, вироблені на заводах Німеччини або Польщі. До речі, польське виробництво профілю за своїми характеристиками не відрізняється від основного.

[three_buttons]

4 варіанти купити вікна REHAU недорого

Найбільш популярні моделі Рехау повністю відображають потреби у всіх видах засклення: від економ до елітного благоустрою в секторі люкс. При цьому один з головних парадоксів німецького профілю полягає в тому, що купити вікна REHAU недорого можна в будь-якому класі.

При унікальних характеристиках якості вони продаються не набагато дорожче українських виробів ПВХ. В асортименті:

  • Rehau Euro Design 60 – найбільшим попитом користуються євровікна з трьома камерами в рамах при глибині монтажу 60 мм. Завдяки енергозбереженню і товщині склоблока в 32 мм вони забезпечують оптимальний ізоляційний ефект.

купити вікна rehau 60Ціна вікна REHAU 60>>>

  • Вікна Rehau Euro Design 70 – теплий варіант засклення для будинків, квартир, будівель, балконів. Універсальність застосування обумовлена характеристиками: п’ять камер, монтажний шов 70, склопакет – 42.

вікна rehau 70 купити Ціна вікна REHAU 70>>>

  • Rehau Brillant Design – естетика форм і ефективне теплозбереження. Рехау Діамант випускаються в двох варіантах – п’яти- і шестикамерному, відрізняються унікальним глянцем пластика і закругленими формами з зовнішньої і внутрішньої сторін.

Ціна вікна REHAU Brillant>>>

  • Rehau GENEO – потужна інноваційна система, армування в масі, не має аналогів! Технічний паспорт є найкращою рекламою цих систем ПВХ: 6 камер на платформі 86 (!) Мм, склопакет 53!вікна rehau geneo купитиЦіна вікна REHAU Geneo>>>

Як перевірити оригінал бренду REHAU

Як вікна REHAU купити недорого і в оригінальному виконанні? Зверніться в нашу спеціалізовану компанію і захистіть себе від підробок.

Перевірити справжність вікон Рехау нескладно:

  • Про заводську якість бренду свідчить лазерне гравіювання з назвою моделі профілю. Ви побачите її на торці стулки.

вікна rehau купити недорого

  • Підтвердженням оригінальності також є серійний номер вікон, нанесений на внутрішній торець рам.

вікно Rehau купити

  • Щоб остаточно переконатися в достовірності віконних конструкцій можна зателефонувати на спеціальну гарячу лінію Рехау, і за серійним номером ви дізнаєтеся всю інформацію про профіль.

Пластикові Вікна Rehau купить

Щоб вікна REHAU купити недорого, замовте заміри і установку в компанії «Рідня».

[two_buttons_ua]

Ми забезпечуємо самі конкурентні ціни та максимальні знижки, гарантуємо професіоналізм монтажу та безкоштовне сервісне обслуговування протягом п’яти років!вікна rehau купити недорого київ

Вікна REHAU купити недорого в Києві