Вікна KBE

Металопластикові вікна KBE – один з лідерів продажів на ринку пластикових вікон як за кордоном, так і в нашій країні. Віконна марка КБЕ пропонує своїм клієнтам величезний вибір продукції свого виробництва, які є актуальними на цей час.

 

 

okna-kbe-kiev-ridnya

 

 

На підприємстві в Берліні, вироблятися сам профіль на одних із сучасних технологічних лініях. Завод, який розпочав свою роботу в 2009 році, перебувати в Запоріжжі, на сьогоднішній час, забезпечує основні потреби своїх клієнтів поп всій території України.

 вікна кбе недорого Київ

 

Профілі випускається з застосуванням тільки безпечного для здоров’я людини і природи сировини. Починаючи з 2004 року при випуску віконець і дверей з пластику, завод КБЕ повністю усунув використання шкідливого свинцю.

Особливості профілю КБЕ

Вікна КВЕ можуть похвалитися високою теплоізоляцією, при їх установці в житлових будинках. Економія бюджету – закладена в принципі випуску віконець. Металопластикові вікна KBE використовує повітря, в якості матеріалу для теплоізоляції.

вікна пластикові кбе

Склопакет з енерогосбереженіем додає теплоти, ізолює ваш будинок від сторонніх звуків і шуму з двору. Такі властивості є перевагою вікон з двомірним склопакетом.

Що б подвоїти ефект, перевагою будуть вікна в аргоном *

* Аргон – газ, який закачується в повітряні камери склопакета, підвищує шумоізоляцію в кімнатах, де встановлені вікна.

купити вікна металопластикові київ

Замір вікон ви можете замовити як по телефону (044) 332-30-21, так і заповнивши форму на сайті і ми з вами зв’яжемося! Замір здійснюється професійними монтажниками, які й заміряють і встановлюють ваші пластикові конструкції.

Замір абсолютно безкоштовний * при замовленні будь пластикового вікна з наданого ряду компанії Рідня.