Вікна DECCO

Польські вікна Decco – плюси, відмінності, вигода від RIDNYA™

Вікна Decco 70 - вид профілю Decco 71
Вікна Decco 70
 • Починаючи з базових моделей, вікна Decco демонструють підвищені показники теплозбереження і звукоізоляції. 
 • Висока якість, зразкові показники енергозбереження та доступна ціна – саме ці характеристики зробили конструкції з профілю Decco найбільш популярними в Україні.
 • Щоб завоювати ринок, інженери-технологи істотно поліпшили конструктивну будову профілю.
 • У кожній серії польських систем ПВХ є додаткова камера!
 • Особливу увагу розробники приділили дизайну – інтелігентна геометрія рам прикрасить будь-який інтер’єр.
 • Глянцева поверхня додає естетики і підвищує практичність – гладкі віконні блоки не затримують на своїй поверхні пил і завжди залишаються чистими.

І на тлі всіх цих переваг віконні системи Декко пропонуються за найбільш конкурентною, доступною ціною!

Вікна Decco 60, 70, 82 – три класи скління

 • Профіль Decco 60 – елегантна класика.  Естетичні віконні блоки поліпшеною базовій комплектації.
  Профіль Decco 82 в розрізі
  Пластиковий профіль Decco 82

  Чотирикамерні профільні системи на платформі 60 мм добре утеплюють отвір і мають відмінну статикою, так необхідної для легковажного клімату України. Допустима товщина склопакета 32 мм – і це ще одна вагома складова для досягнення результату тепла і затишній тиші.

 • Профіль Decco 70 – тепло і комфорт. Перевищуючи стандарти, системи Декко 70 вмістили 6 камер замість п’яти і примножили потенціал теплозбереження. При цьому вартість вікон завидно приваблива. І ніякої економії на якості! Товщина стінки – 3 мм, склопакет – 42, монтажний шов – 70, надійне армування і посилена теплоізоляція. Декко 70 ідеально підходять для ефективного утепленого скління без зайвих витрат.
 • Профіль Decco 82 – елітні вікна за ціною стандартних. Справжній фурор на віконному ринку справили інноваційні пластикові системи Декко 82. При максимальних технічних характеристиках їх можна купити за ціною стандартних систем! Decco 82 мають шість широких камер при монтажній глибині 81 мм. Теплі рами вміщають енергоефективні склопакети товщиною 52 мм. Зниження ціни забезпечив новаторський підхід до виготовлення і велика затребуваність даної моделі у всіх областях будівництва і ремонтів.

Купити вікна Decco в Києві недорого

В нашій інтернет компанії можна придбати вікна Decco будь-якої серії за найпривабливішими цінами! Вигода від придбання цих виробів ПВХ буде подвійною.

 • По-перше, це збереження тепла, комфорт і тиша;
 • А по-друге, значна економія.

При невеликій вартості даних світлопрозорих конструкцій ми зробимо хороші знижки, безкоштовно виконаємо виміри і подаруємо опції енергозбереження на кожен склопакет.

Системи Декко універсально підходять для всіх видів скління. Зробити замовлення можна на сайті або за телефоном. Здійснюємо консультування і безкоштовний попередній прорахунок.

Як відбувається робота

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время