Ваші вікна потребують заміни, дерев’яні рами розсохлися і вже не мають таку щільність, як раніше? Тоді пора подумати про їх зміні на нові пластикові вікна від Рідня!

Виклик замірника вікон безкоштовно

У нашій компанії є унікальна можливість викликати замірника вікон безкоштовно *! Що для цього потрібно?

Вибрати профіль, який вам найбільше сподобався, як і по якостях, так і за ціною. Наші монтажники, точно заміряють ваші майбутні пластикові вікна, врахують специфікацію будинку, знижку. Так само, вибираючи пластикових конструкції і замовляючи їх з установкою, ви отримуєте гарантійний сервісне обслуговування на цілих 5 років!

Зв’язатися з нами (044) 332-30-21 це наша гаряча лінія, яка працює без вихідних! Ви можете прорахувати свій розмір вікон як на онлайн калькуляторі, так і зателефонувавши нашим менеджерам.

Що дасть зміна дерев’яних вікон на пластикові?

Пластикові вікна купити недорого в Києві ви можете у нас! Компанія Рідня, більше 5 років реалізує на будівельному ринку металопластикові вікна за доступною ціною. У нас ви можете придбати за оптимальною ціною пластикові вікна Рехау, Саламандер, Виндом, Деко і інші конструкції, надані на нашому сайті.

Виклик замірника вікон безкоштовно

Так само, кожен клієнт, який звернувся в компанію Рідного, має можливість отримати металопластикові вікна в Києві за ціною нижчою, ніж зазначено в прайсі!

Як отримати знижку на вікна

Що б отримати вікна за ціною нижче, ніж розписано в прайсі, ви можете звернутися до наших провідним менеджерам! Виберете свою знижку від Рідня! У нас діє програма лояльності для всіх, хто користується послугами нашої фірми. Знижка для студентів – 3%, молодих сімей -3%, пенсіонерів – 5%, тих, хто вже з нами співпрацював – 3%.

Є бажання купити пластикові вікна недорого в Києві? Сміливо заповнюйте графу викликати замірника вікон безкоштовно *!

Ціна на замір не включається в загальну вартість віконець і їх установки, при укладення договору.

заміряти балкон безкоштовно

Виклик замірника вікон безкоштовно