РІДНЯ відгуки про роботу компанії в Києві

Рідня відгуки – так відгук одна зі складових при виборі купити чи не купити, та я й по собі знаю перебуваючи в пошуку потрібної речі читаєш, а що говорять про мене.

рідня відгуки

Вікна пластикові такий же продукт і зробивши прорахунок з хорошою ціною хочеться дізнатися думки людей вже зробили замовлення вікна, двері, які купили віконні конструкції через інтернет без установки або замовили засклення балкона звичайного, балкон під ключ з утепленими стінами, стелями і підлогами включаючи гарантійні роботи.

[three_buttons_ua]

Двозначна думка – Рідня відгуки про роботу компанії

Мінус у відгуках Рідня або будь-якої іншої компанії, що іноді люди ще навіть не замовили, а мають поганий настрій можуть виплескувати свої емоції або проводити час в написанні своїх думок просто не зателефонувавши, отримавши прорахунок в 4 варіантах віконних брендів протягом години.

Плюсами є видимість роботи персоналу від менеджерського складу до монтажних бригад, відділу логістики, виробничих рівнів виконання замовлень. Аналіз про роботу певної ланки.
Якщо Рідня відгуки отримала не позитивні помилково, то у відповідь можна отримати пояснення або уточнюючий аргумент клієнтам. Мінус величезний в їх не справедливості.

Приклад. Відгук Рідня:
Викликали майстра на замір арочної конструкції – напівкруглої. Замір безкоштовним був. Але монтажники не взялися за замовлення через вимоги замовника зробити зазор на піни 0,5 см, а вони дали 1-1,5 см через складність арочного радіусу (арочне вікно) над двома конструкціями – балконного блоку: двері та вікно на балкон. Плюс була потрібна гарантія в цілості недавно зроблених оздоблень укосів – це не можливо 100% гарантувати, так-як демонтаж і руйнування залежить на скільки заштукатурені або зашиті існуючі дерев’яні рами і чим закріплені (цвях 100-200, які необхідно витягнути)
А людина у якої відмовилися оформити замовлення написав купа незадоволених відгуків, назвав майстрів «не фахівцями» хоча за стандартами зазори на піну 1,5-3см з кожного боку і гарантувати збереження укосів неможливо.
Але написати відгук право всіх потенційних і реальних клієнтів.
Намагаємося отримати відгуки про вікна РІДНЯ в Києві, як і отримували і далі тільки позитивні, корисні і конструктивні.

вікна рідня відгуки[blueline text=”РІДНЯ відгуки деяких наших замовників”]


Катерина
З подругою знімаємо квартиру в Києві. Ціни кусаються, тому квартира не в центр і не самі шикарні умови, але нас влаштовувало все, крім вікон. Влітку – сквознячок з комариками, а ось взимку – хуртовина.

Господиня сама цим займатися не захотіла, але нам дозволила замінити їх. Питання ціни був просто глобальним! В результаті, вибрали вікна Rehau 70 в компанії «Рідня»: знижка за онлайн замовлення, як студентам і безкоштовна доставка і установкою – що може бути краще!

Тепер взимку тепло, а влітку з сіткою ми забули, як від укосів комариних свербіти!


Василь Іванович
Ми з сусідом практично одночасно вікна ставили, тільки я все замовив в Компанії «Рідня», а він в іншій фірмі. Сусіде у мене здрастуй, всі мої вікна «полоскав», не такі, ставили довше. А в підсумку, мої Алмпласт стоять і все добре, а у нього вже заїдають механізми, вікна не відкриваються, петлі провисли. Мені ще тоді хлопці-монтажники Саня і Віктор сказали, що саме вікно – це половина хорошої роботи всієї конструкції, а друга половина залежить від установки.

Нехай ставили на годину-дві довше, зате працюють!


Василь Петренко
Балкон з виносом? Раніше навіть не знав що це і як. Найняв хлопців з фірми Рідня (вони по Києву працюють). Хлопці тлумачні, порадити можуть, що краще і за ціною прийнятно. Спочатку хотів просто балкон підремонтувати, а потім загорівся ідеєю його ще й розширити – зробити винос.

Хлоп’ята не обманули!

Начебто і балкон той же, і ширше якось! І підвіконня прибудували, і місце для зручного стільця знайшлося! Тепер насолоджуюсь видом з балкона сидячи. Адреса: Київ, вул. Гарматна, 39в, кв. 7


Олексій
Восени 14 року замовляв вікно для своєї матері на кухню. Вона пенсіонер і живе в Києві. Потрібна була доставка і монтаж. Привернула пропозиція про знижку плюс безкоштовна доставка по місту від фірми Рідня. Результатом я задоволений, у матері теж нарікань немає. Хоч вікно було не саме дороге (Рехау 2-камерний склопакет і профіль), але зима пройшла – все працює!

Ми в цій фірмі ще сітку і жалюзі купили на різниці в ціні. Тепер мати балкон французький хоче, доведеться робити.

Схиляюся знову до Рідня.

[redline text=”Нам Важлива Ваша думка”]

Error: Contact form not found.

[blueline text=”Дякуємо за залишений відгук – РІДНЯ”]