Жалюзі (у перекладі з французької – ревнощі) були винайдені в самому серці Іспанії. Свою свіжезваренного популярність, завоювали в Європі в XVIII столітті. Спочатку вони стали дуже популярні в аристократичній Англії, далі у Франції, а потім і в інших країнах.

 

вертикальные жалюзи недорого купить киев

Історія жалюзі

Спочатку жалюзі вертикальні були з дерев’яних планок, положення яких фіксувалося таким чином, щоб контролювати надходження сонячних променів в приміщення. І звичайно ж, вони чудово захищали від поглядів з вулиці, але надавали відмінну можливість спостерігати за тим, що відбуватиметься поза домом.

Можливість повертати планки, міняючи освітленість в квартирі, котеджі, будинку або офісі, з’явилася набагато пізніше в Новому Світі.

вертикальные жалюзи цена

Жалюзі, якими користуються в нашому сучасному суспільстві, діляться на два типи: горизонтальні і вертикальні. Принцип їх роботи однаковий.

Можливо, потрібно і нові вікна пвх? Замов зі значною знижкою в Рідня!

жалюзі на вікна ціна

Для вертикальних жалюзі використовують тканину або тканину з пластиком. Завдяки шикарною палітрі кольорів, вигляд кімнати відразу координально змінюється. Але за такими жалюзі трохи складніше догляд – їх треба прати. Що можливо зробити, тільки повністю їх розібравши на окремі частини.

Переваги вертикальних жалюзі

  • Такий вид жалюзі візуально робить віконця побільше. Універсальність вертикального розташування ламелей полягає в тому, що вони візуально подовжують віконця. Чим суворіше оформлено вікно пвх, тим більш просторим буде здаватися ваша житлова площа або офіс.

вертикальные тканивые жалюзи недорого

  • Естетичний вигляд кімнат і незвичайне дизайнерське рішення. Широка палітра кольорів тканинних жалюзі, дозволить вам не тільки мріяти, а й втілити свою мрію в реальність. Вертикальні жалюзі можна встановити, як і однотонного кольору, так і замовити бажаний малюнок.

горизонтальные тканивые жалюзи 1

  • Універсальність. Вертикальні жалюзі блискуче підходять для офісів і житлового приміщення. Що зробить сірі трудові будні, більш яскравими і різноманітними, а в будинок ваш принесуть нововведення.

вертикальные жалюзи недорого купить Киев 1

  • Додатковий затишок. Ви можете вибрати на свій смак або порадитися з дизайнером. Тканинні жалюзі зроблять ваш будинок комфортним, врятують від сонечка і розбавлять домашню звичну атмосферу.
  • Легкість у користуванні. Незначна вага самої конструкції робить відкривання більш зручним.

вертикальные жалюзи по доступной цене киев

  • Сдвигання полотен убік від краю до краю або середини більш практично і вимагає мінімум силових навантажень. Завдяки цьому, механізм служить довше, а значить більш надійний.

Дізанйся більше про ціну та установку своїх майбутніх жалюзі.

вертикальні жалюзі недорого київ

Ви можете замовити жалюзі горизонтальні в ТМ Рідня! Установка вертикальних жалюзі завдяки нашим майстрам, це гарантія якості, надійності і помірно ціни. Наші хлопці професіонали у своїй справі і мають багаторічний досвід! Переконайся в цьому сам! Відгуки про наші послуги читай тут.

вертикальні жалюзі недорого

Вертикальні жалюзі недорого Київ