Вертикальні жалюзі недорого Київ Жалюзі (у перекладі з французької – ревнощі) були винайдені в самому серці Іспанії. Свою свіжезваренного популярність, завоювали в Європі в XVIII столітті. Спочатку вони стали дуже популярні в аристократичній Англії, далі у Франції, а потім і в інших країнах.

Історія жалюзі

Жалюзі

Спочатку жалюзі вертикальні були з дерев’яних планок, положення яких фіксувалося таким чином, щоб контролювати надходження сонячних променів в приміщення. І звичайно ж, вони чудово захищали від поглядів з вулиці, але надавали відмінну можливість спостерігати за тим, що відбуватиметься поза домом.

Можливість повертати планки, міняючи освітленість в квартирі, котеджі, будинку або офісі, з’явилася набагато пізніше в Новому Світі.

Жалюзі, якими користуються в нашому сучасному суспільстві, діляться на два типи: горизонтальні і вертикальні. Принцип їх роботи однаковий.

Можливо, потрібно і нові вікна пвх? Замов зі значною знижкою в Рідня!

Для вертикальних жалюзі використовують тканину або тканину з пластиком. Завдяки шикарною палітрі кольорів, вигляд кімнати відразу координально змінюється. Але за такими жалюзі трохи складніше догляд – їх треба прати. Що можливо зробити, тільки повністю їх розібравши на окремі частини.

Переваги вертикальних жалюзі

 • Такий вид жалюзі візуально робить віконця побільше. Універсальність вертикального розташування ламелей полягає в тому, що вони візуально подовжують віконця. Чим суворіше оформлено вікно пвх, тим більш просторим буде здаватися ваша житлова площа або офіс.
 • Естетичний вигляд кімнат і незвичайне дизайнерське рішення. Широка палітра кольорів тканинних жалюзі, дозволить вам не тільки мріяти, а й втілити свою мрію в реальність. Вертикальні жалюзі можна встановити, як і однотонного кольору, так і замовити бажаний малюнок.
 • Універсальність. Вертикальні жалюзі блискуче підходять для офісів і житлового приміщення. Що зробить сірі трудові будні, більш яскравими і різноманітними, а в будинок ваш принесуть нововведення.
 • Додатковий затишок. Ви можете вибрати на свій смак або порадитися з дизайнером. Тканинні жалюзі зроблять ваш будинок комфортним, врятують від сонечка і розбавлять домашню звичну атмосферу.
 • Легкість у користуванні. Незначна вага самої конструкції робить відкривання більш зручним.
 • Сдвигання полотен убік від краю до краю або середини більш практично і вимагає мінімум силових навантажень. Завдяки цьому, механізм служить довше, а значить більш надійний.

Дізанйся більше про ціну та установку своїх майбутніх жалюзі.

Ви можете замовити жалюзі горизонтальні в ТМ Рідня! Установка вертикальних жалюзі завдяки нашим майстрам, це гарантія якості, надійності і помірно ціни. Наші хлопці професіонали у своїй справі і мають багаторічний досвід! Переконайся в цьому сам! Відгуки про наші послуги читай тут.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на данной странице является первоисточником. Авторские права защищены

Как происходит работа

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Вертикальні жалюзі недорого Київ