Установка пластикових вікон

встановлення металопластикових вікон КиївВибравши металопластикові вікна з усіма комплектуючими відмінної якості необхідно встановити. Ні в якому разі не робіть це самостійно! Довірте установку професіоналам, так як від цього залежить якість конструкції, її надійністю і тривалості служби.

Наслідки неправильного монтажу пластикових вікон

 • Не всі монтажники пройшли навчання і мають належний інструмент і навички для установки вікон.
 • Щоб уникнути помилок при монтажі вікон
 • Потрібно вибрати фірму, яка має багаторічний досвід роботи в цій галузі, відмінні відгуки в інтернеті, та й просто багато рекомендацій.
 • Приймаючи роботу по установці вікон Вам необхідно ретельно переглянути всю конструкцію, як відкривається – закривається вікно, наскільки заповнені щілини віконного отвору. Але навіть при цьому, Ви можете не побачити багато помилок.

Помилки, які виникають при монтажі вікон

помилки монтажу пластикових вікон

 • Віконний отвір погано підготовлений до монтажу вікна.
 • В отворі недостатньо точок для кріплення віконної коробки.
 • Незначний перекіс вікна в отворі.
 • Погана Гідроізоляція.

Всі ці помилки можуть привести до того, що вже через пару років стулки на вікнах нанесені і в квартирі з’являться протяги, навіть при закритих вікнах. З’явиться грибок, конденсат, який взимку буде замерзати на склопакетах. Фурнітура прийде в непридатний стан.

Послідовність монтажу металопластикового вікна

 1. Демонтаж старих вікон.

Спершу видаляють стулки і глухі секції, після відливи і підвіконня. І в кінці, знімають самі віконні рами. Якщо Ви хочете кудись застосувати старі вікна, то необхідно попередити фахівця і він проведе демонтажні роботи з граничною обережністю, щоб уникнути пошкоджень старих віконних рам. Далі Віконний проріз добре очищають від пилу і сміття. Тривалість монтажу до 40 хвилин.

 1. Укладання рами у віконний отвір

Проводиться строго за рівнем, чітко по вертикалі і горизонталі. Тоді навантаження на віконну конструкцію буде рівномірно розподілена, а це гарантує тривалий термін експлуатації. Для точності проведення вирівнюючи конструкції застосовують монтажні клини. Пересуваючи їх уздовж і поперек досягається вирівнювання рами.

 1. Кріплення віконного короба в прорізі

Закріплюють вікно в отворі за допомогою анкерних пластин. Це саме надійне кріплення. Точки кріплення повинні розташовуватися один від одного, не далі ніж 70 см. Обов’язково зміцнюються кути рами і місце під імпостом.

 1. Встановлюють відлив зовні пластикового вікна

Після того, як була встановлена віконна рама, до профілю зовні прикріплюють відлив. Його кріплять саморізами. Потім в глухі секції вставляють склопакети і ставлять стулки.

 1. Ущільнення монтажного шва

Монтажний шов – це щілина між рамою і віконним прорізом. Цю щілину необхідно ретельно заповнити монтажною піною. Її повинно бути в міру ні мало, ні багато. Якщо піни мало, то тоді буде задувати, а якщо піни багато, то вона розширить, може вигнути профіль.

 1. Захист монтажного шва

Монтажна піна з боку вулиці під впливом сонця руйнується, тому її слід захищати. Це можна зробити за допомогою спеціальної ущільнювальної стрічки, ПСУЛ (Ілбрук монтаж), наличників або спеціальним герметиком (Стіз А). А зсередини, для додання естетичного вигляду, закривають монтажну піну акрилові герметиком (Стіз Б) або пароізоляційній стрічкою.

 1. Установка підвіконня
  етапи установки пластикових вікон

Після того, як ми закрили монтажний шов, приступаємо до монтажу підвіконня. Підвіконня виставляємо за рівнем, підсунувши його до підставного профілем. Підвіконня встановлюємо на розчин цементу, монтажну піну, використовуючи утримують скоби або консолі.

 1. Огляд і регулювання (при необхідності)

Завершенням роботи є Огляд встановленої віконної конструкції, регулювання фурнітури. Перевірка роботи віконних рам, ручок

Як купити пластикові вікна з установкою?

  Если у Вас остались вопросы –

  заполните форму и мы свяжемся с Вами