Ваш будинок – це не просто приміщення, яке складають стіни, двері та вікна, а в першу чергу місце, де можна відпочити, зігрітися і набратися сил. Тепер для вас є теплі вікна пластикові – це так здорово, коли виробники піклуються про вас.

 

теплі вікна пластикові

 

Ми продаємо не просто вікна, а ваш домашній затишок у прохолодну пору року. Оберіть для себе в квартиру або приватний будинок – дуже теплі вікна. Це можуть бути вікна пластикові вітчизняні, такі як виндом або німецького профілю рехау 60, тепліші – рехау 70.

 

теплі вікна

Дуже теплі вікна з енергозбереженням

Можна засклити економно і тепло одночасно, просто вкажіть в заявці, бажання мати стандартний український профіль з двокамерним склопакетом.

 

склопакет з енергозбереженням

 

 

Двокамерний склопакет має в собі три скла, які з’єднуються між собою. Так само від заводу йде подарунок! Це напилення сріблом, по іншому – енергозберігаючі вікна.

Скло селект – тепер ще тепліше

Ще один вид скла енергозбереженням, це з м’яким селективним напиленням. Що дає таке скло в ваших пластикових вікнах? Це додаткове збереження тепла в кімнатах, захист від ультрафіолетових променів, їх відображення.

 

мультифункціональне скло селект

 

Замовте завмер від Рідня, отримаєте точні параметри своїх майбутніх теплих віконець за доступною ціною! Заздалегідь прорахуйте вартість вікон пвх в наших менеджерів.

Дзвінки ми приймаємо без вихідних на гарячій лінії (044) 332-30-21. Так само, доставка по Києву і області (до 30 км) у нас безкоштовна, як і демонтаж старих вікон.

 

замовити замір вікна, балкона

Теплі вікна пластикові