У студента все нове: місце проживання, навчання, викладачі? Так хочеться домашньої теплоти і такий рідний домашньої обстановки? Або просто тепла в кімнаті.

Компанія Рідня впевнено запропонує для Вас домашню атмосферу по дуже недорогим цінами в Києві з додатковим бонусом: вікна зі знижкою 3% при оплаті будь металопластикової конструкції.

вікна зі знижкою

 

 

Розрахунок-вікна-зі-знижкою

 

 

 

 

 

Вам достатньо надати студентський квиток, щоб ми зробила перерахунок, а Ваша економія була використана з користю.

Витратьте зекономлені кошти на декорування спальні або вітальні, придбати те, чого хотілося давно, але мрії так і не здійснилися.

 

Купуйте металопластикові вікна зі знижкою 3%

Від моменту замовлення до встановленого вікна проходить не більше 3 – 4 дні, навіть якщо вікна будуть виготовлятися за індивідуальними вимірами. Майстри виїжджають до Вас для виконання заміру абсолютно безкоштовно!

Металопластикові вікна зі знижкою купити в Києві недорого ми запропонуємо кращих виробництв.

Установка балконного блоку зі знижкою 3%

Вибравши комплексне обладнання балкона, Ви зможете забути про протяги, низьких температурах, що проходять з вулиці і зовнішньому шумі. Скління балконних дверей і вікон забезпечує максимальну шумо – і теплоізоляцію.

 

Скління балкона або лоджії зі знижкою 3%

Якщо Ви все ще утеплюєте приміщення на зимовий сезон, ця проблема залишиться в далекому минулому, з склінням лоджії або балкона. Максимальний захист від проникнення холоду та збереження тепла в приміщенні дозволити обладнати лоджію або балкон під особистий кабінет, майстерню і навіть спальню.

Замовте балкон «під ключ» зі знижкою

Дану послугу не надає більшість компаній по установці металопластикових вікон. Компанія «Рідна» дозволяє скористатися комплексної послугою: установка скління балкона, утеплення приміщення зсередини, зовнішня обшивка.

Стильно, сучасно і яскраво. Йдеться про французький балконі, який зовні буде вигідно виділяти Вашу квартиру серед десятків інших. Скління робиться від стелі і до підлоги. При цьому, нижня частина може мати тонування сріблом, золотом, а також є можливість використовувати пластикові вставки в денний час.

Пластикові вікна купити в Києві недорого ми пропонуємо кожному студенту. Вікна зі знижкою 3% діє на всі послуги нашої компанії без обмежень. Зв’яжіться з нашими менеджерами прямо зараз, і в найкоротші терміни Ваше житло придбає новий вигляд, нову атмосферу тепла, затишку і домашнього комфорту.

 

(044) 332-30-21 Київ

(097) 777-30-21 КиївСтар

(095) 095-06-85 МТС

(093) 198-89-15 Life

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Студентам металопластикові вікна зі знижкою 3% в компанії «Рідня»!