Отже, вікна обрані, послуга замовлена, вартість озвучена, справа за малим – оплатити рахунок.

способи оплати замовлення

І перша рекомендація, яку Вам дадуть професіонали – це переконатися, що Ви контактуєте з надійною віконної компанією, а не з шахраями.

Як це зробити?

По-перше, подивіться відгуки.

Vikna-Kyiv-Ridnya-Vidguk

По-друге, дотримуйтесь формальності – повинен бути укладений договір!

Ще один нюанс – уважно ознайомтеся з умовами договірних зобов’язань, це займе всього 5-10 хвилин, але внесе ясність в усі деталі. І тільки потім можна розглянути способи оплати замовлення вікон, послуг скління та інших віконно-балконних робіт.

Готівковий спосіб оплати замовлення вікон

Наша компанія приймає платежі в комфортному для Вас форматі. Традиційний і найзручніший для багатьох замовників варіант розрахунку – готівкою.

Зверніть увагу на відсоток передоплати, в різних компаніях він може бути різним. У нас авансовий платіж на старті робіт становить всього 50% всієї суми.

Уточніть, врахована чи в сумі оплати покладена Вам знижка (якщо така була), і якщо Ви згодні з вказаною вартістю – зробите проплату.

готівковий спосіб оплати замовлення

На руках у Вас повинен залишитися платіжний документ, що підтверджує факт досконалої фінансової операції.

Безготівковий спосіб оплати – варіант розрахунку

Безготівковий розрахунок за вікна й засклення балконів в нашій остеклітельних фірмі може здійснюватися в різних варіантах:

• За допомогою карти. Через банківський термінал «Приват» оплата буде проведена без відсотків.
• По рахунку-фактурі – з перерахуванням коштів на вказаний розрахунковий рахунок компанії-продавця. Гроші в цьому випадку приходять на рахунок виконавця протягом одного-двох днів.
• Через банки. Зверніть увагу, проведення операцій в банківській системі України може відбуватися протягом трьох днів.

безготівковий спосіб оплати замовленняВсі роботи по виготовленню віконних конструкцій і склінню балконних площ починаються з моменту надходження коштів в касу або на рахунок фірми. У разі, коли авансовий платіж не була стовідсотковим, друга частина суми оплачується будь-яким зручним способом.

Який спосіб оплати замовлення краще?

Те, яким чином вносити гроші залежить від Ваших побажань.

Переглядаючи способи оплати замовлення вікон або скління, Ви можете вибрати найбільш зручний, а значить, кращий для Вас формат.

При будь-якому вигляді оплати Ви отримаєте документ, що підтверджує передачу або перерахування коштів продавцю. Зберігати ці документи рекомендовано протягом декількох місяців.

Вони можуть знадобитися вам як доказ повної оплати в разі виникнення спірних питань.

[three_buttons]

Способи оплати замовлення вікон і вікна на балкон в Києві