Найважливішу роль в питанні теплозбереження та шумоізоляції приміщення грає скляне заповнення пластикових вікон – склопакети для пластикових вікон.

склопакети для пластикових вікон

Склоблоки є герметичні конструкції, що складаються з декількох стекол, рамки, утеплювального контуру. Вони можуть мати різну комплектацію, від цього безпосередньо залежить їх ефективність. Тому, розглядаючи види склопакетів, в першу чергу треба приділяти увагу їх конструктивного будовою.

Разом з тим сучасні світлопрозорі блоки можуть наділятися додатковими функціями, які в значній мірі полегшують догляд і підвищують рівень їх результативності. Перебираючи варіанти, які ж види склопакетів вам підійдуть більше, зробіть ставку не на вартість, а на їх здатність зберігати тепло і тишу, адже від цього буде залежати умови вашого життя.

[three_buttons_ua]

Комплектація і функції склопакетів для пластикових 

Зверніть увагу, принципи вибору скляної частини вікна для будинку, квартири або балкона будуть однакові. Для економ варіанту підбираються базові вироби, а для утепленого – класом вище.

Виходячи з цього, визначимо наступні види склопакетів:

  • Базові однокамерні. Їх перевага в невеликій вазі і найнижчою ціною. Тому їм часто віддають перевагу для облаштування балконів, житлових і нежитлових приміщень.

однокамерний склопакет вікна Київ

  • Універсальні двокамерні, що створюють теплий комфорт і затишну тишу. Застосовуються для утепленого благоустрою.

двокамерний склопакет вікна Київ

  • Максимально ефективні трикамерні. Застосовуються переважно для скління в класі люкс, встановлюються в широкі рами і забезпечують рекордно високі показники тепло-, звукоізоляції.

За додатковими функціями і можливостями розрізняють такі види склопакетів, як енергозберігаючі, протиударні, сонцезахисні, тоновані, з опцією самоочищення і декорування скла.

 [redline text=”ВИБЕРИ СКЛОПАКЕТ для СКЛІННЯ” class=””]

Види склопакетів. Який краще вибрати?

Зазвичай для скління в економ форматі підбираються однокамерні склопакети. Причому це зовсім не означає, що вони неефективні. Їх показники, безумовно, поступаються багатокамерним аналогам, але разом з тим в кілька разів перевищують характеристики старих дерев’яних конструкцій. Якщо ж мова йде про необхідність підвищення рівня тепла в приміщенні і потреби економити на енергоресурсах, то тут вибір буде очевидний – це дво-, трикамерні види склопакетів.

склопакети для вікон КиївПри цьому зверніть увагу! Трикамерні пакети слід з обережністю замовляти для скління балконних конструкцій, через велику вагу цих елементів.

Щоб розвіяти всі сумніви у виборі, просто зв’яжіться з менеджерами-консультантами компанії і отримаєте необхідну інформаційну допомогу!

Склопакети для пластикових вікон