Склити балкон / лоджію це не тільки вигідно економічно, а ще й завжди доповнення до вашого житла. Багато хто не замислюються над тим, що захаращене місце на балконі / лоджії можна перетворити на щось інше, ніж в місце для заощадження речей, яких пора б уже викинути.

 

недорого засклити балкон

 

Ще не знаєте, як засклити лоджію недорого, тоді вам до нас! ТМ Рідня знизила ціну на остеклення в будинку, що б наші нинішні і майбутні клієнти, робили вибір на нашу користь.

Дізнайся вартість свого балкона / лоджії прямо зараз! Або телефонуй на гарячу лінію (044) 332-30-21

 

засклити балкон ціна київ

 

Фірма Рідня, надає ціни на будівельному ринку нижче, ніж у конкурентів. Надайте нам ціну прорахунку і ми зробимо знижку!

Види скління лоджії

Економне скління лоджії / балкона

Бажаєте отримати засклений, комфортний балкон чи лоджію? Виберете свій тип заскління. Економне скління, полягатиме у встановленні вікон з пластика однокамерних.

 

 

скління балкона недорого київ

Такий тип скління включає в себе тільки два скла, які захищає від вітру і холодної температури з вулиці.

 

енергозберігаючі вікна київ

Просунуте скління лоджії / балкона

Засклити балкон / лоджію великих або стандартних розмірів для збільшення теплоти, Рідного пропонує склопакетом з місткістю трьох стекол. Що це дасть? По перше, кращу теплопровідність, подвійну * шумоізоляцію. У порівнянні з однокамерним склопакетом *.

 

Як заощадити бюджет

Тепер можна склити свій будинок, зробити його більш затишним і перебувати на своєму балконі або лоджії цілий рік, а не тільки в теплу пору. Якщо ви весь час відкладали скління з через високу ціну на пластикові віконця або відсутність повної ціни, тепер є вихід!

ТМ Рідня пропонує всім своїм клієнтам, спробувати програму від держбанку “Ощадний дім” і отримати витрачені гроші на скління в розмірі 30%. Всі деталі можна дізнатися тут і на офіційній сторінці Ощадбанку.

 

програма ощадний дім

 

Скління балкона/лоджії