Скління лоджії вікнами Salamander

Віконні системи Саламандер стануть гармонійним продовженням вашої лоджії. Також як і капітальні бічні стіни, вони надійно захистять простір від негоди, витримають найсильніші морози і вітрові навантаження, найкращим чином збережуть тепло і забезпечать тишу. Скління лоджій вікнами Salamander – це надійне вкладення грошей в гарантовано високий результат.

скління лоджії salamander

 

 Трикамерна скління лоджії вікнами Salamander 2D

Фасади, засклені вікнами Salamander 2D, відрізняються незвичайною міцністю і довговічністю. Підвищена надійність закладена в технічних характеристиках профілю.

Він має унікальну в своєму класі жорсткість. Її створюють замкнуте армування, оптимальна товщина зовнішньої стінки рами і стулки 3 мм, глибина монтажу 60 мм.

Енергозберігаючий потенціал забезпечують три повітряні камери, об’ємні склопакети і суцільний двоконтурний ущільнювач. Тому трикамерне скління лоджії вікнами Salamander 2D примножить її ефективність як мінімум втричі.

скління лоджії вартість київ

 

П’ятикамерне скління лоджії вікнами Salamander Streamline

Вікна Salamander Streamline стануть найбільш вигідним варіантом для утепленого скління. Зупиніть свій вибір на цих системах, якщо:

• плануєте об’єднати лоджію з кімнатою;
• переобладнати її під самостійне приміщення;
• якщо ваша квартира кутова;
• лоджія виходить на північну сторону;
• якщо ви цінуєте комфорт і бажаєте економити на енергоносіях.

Скління лоджії вікнами Salamander Streamline з п’ятьма камерами дасть максимальний результат теплозбереження та шумозаглушенню. Це підтверджують інноваційні показники систем ПВХ: ширина монтажу 76 мм, склопакет в розрізі 48 мм, замкнуте армування, високі ізоляційні якості.

скління лоджії недорого

Скління лоджії глухими і відкриваються вікнами

Функціональність і вартість скляних фасадів Саламандер буде залежати від планування зони скління. Кількість і розташування глухих і прорізів може бути наступним:

• Площа скління розбита на три частини, одна з яких має активну стулку.
• Чотирикратне поділ фасаду з двома орними стулками посередині.
• Чотири отвору з одного сендвіч панеллю збоку і одним вікном, що відчиняється в центрі.
• Установка п’яти рам з одного сендвіч панеллю і двома орними вікнами між глухих відсіків.

Глухі сендвіч панелі організовують закриту зону, яку ви зможете використовувати, як робочий майданчик або місце для холодильника, шафи, вішалки і т. Д. Фактично всі запропоновані схеми зручні для експлуатації та догляду за склом.

скління лоджії ціни недорого

 

Дизайн скління лоджії вікнами Salamander

Візитною карткою профільних систем Саламандер є м’які закруглені форми, витончені переходи, білосніжний глянець, непомітні лінії стиків. З такими світлопрозорими конструкціями, якнайкраще будуть гармоніювати гладкі підвіконня Danke. Вони також мають підвищені показники міцності і стійкості до механічного впливу. В якості альтернативи можна придбати недорогі підвіконня з шорстким покриттям.

Наступний щабель дизайну – колір. Ви можете замовити рами в унісон з інтер’єром. Ми здійснюємо ламінування профілю під цінні породи дерев або в потрібний вам відтінок. Плюс до цього, доступна функція тонування стекол. Не забудьте про москітних сітках і жалюзі.

вікна salamander пвх

Фурнітура теж може стати частиною дизайну. В асортименті ручки класичні і фігурні, білосніжні і кольорові, з замками і без.

 

Недороге скління лоджії вікнами Salamander – компанія «Рiдня»

Ми встановили найдоступніші ціни на скління лоджії вікнами Salamander. Маючи великий досвід роботи в сфері ремонту балконних конструкцій, ми гарантуємо кожному клієнту високу якість виконання робіт.

В інтересах наших замовників здійснюємо безкоштовно виміри і доставку, надаємо знижки, в рамках широкої акції даруємо енергозберігаюче покриття скла.

замір лоджії

Не пропустіть свій зиск – ми готові виконати ваше замовлення!

 

Людмила Гуменюк
Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені