Ваша лоджія / балкон може перетвориться на справжню кімнату, якщо вибрати скління лоджії Київ – теплі варіант.

Скління лоджії, можна вибрати як холодне, якщо ви не плануєте перетворювати свою лоджію в кімнату для себе, дітей або гостей.

остекление лоджии киев8

Скління лоджії – економ варіант

Для цього нам знадобитися:

  • Точні виміри вашої лоджії. Ви можете заміряти самі, а так само викликати замірника від ТМ Рідний, відвідування майстра оплачує компанія у разі укладення договору
  • Вибір профільної системи, засклити лоджію недорого можливо! Адже в нашій фірмі наданий широкий модельний ряд віконець на будь-який смак як зовні, так і в ціновій політики.
  • Вибір склопакета. Це може бути як і однокамерний (до складу входить енергозбереження від заводу і два скла) Двокамерний склопакет посилює функцію збереження тепла вашого будинку.Вибір фурнітури. Для супер зручного відкривання, можливість отримувати кисень і в зимовий час, у разі вибору фурнітури maco (має бонус – щілинне провітрювання)
  • Запис на замір в бажаний місяць і день тижня.

розрахуй балкон Київ

У підсумку ви отримуєте лоджію, яку хотіли і прорахував вам менеджер з урахуванням знижки і поточних акцій. Так само, ви самі можете подивитися ціни на свою лоджію.

Скління лоджії класу люкс

Для скління лоджії класу люкс, а іншими словами – більш тепле, так як ми будемо брати склопакет двокамерний, який підвищує теплоізоляцію скління лоджії в Києві в кілька разів.

засклити балкон недорого Київ

Все відбувається так само як у першому варіанті, тільки змінюється склопакет на двокамерний. У разі “теплого” скління, кожен клієнт Рідня, може з легкості переобладнати свою лоджію, де до недавніх часів зберігав консервацію або непотрібні речі, може тепер обладнати кімнату.
У підсумку ви отримуєте лоджію, яку хотіли і прорахував вам менеджер з урахуванням знижки і поточних акцій. Так само, ви самі можете подивитися ціни на свою лоджію.

остекление лоджии киев цена недорого

Тут ви вправі зробити ігрову кімнату для своєї дитини, кабінет що б працювати віддалено, приміщення для релаксу і ранкової кави … Адже тепер на вашій лоджії дійсно тепло! Вам не знадобитися одягати светр і кутатися, що б відвідати вашу лоджію. Тепер її відвідування буде викликати тільки приємні емоції і відчуття.

замовити замір вікна, балкона

Замов замір від Рідня, вибери скління лоджії недорого за ціною, здійсни свою мрію, отримай лоджію таку, як ви бажаєте насправді! Дзвони без вихідних (044) 332-30-21. Рідня- найкраще для клієнтів.

Скління лоджії Київ недорого