Скління лоджії 3000х1450

Лоджія – чудове місце в кожній квартирі, яке можна використовувати як завгодно, головне знайти застосування цієї додаткової території.

 

 

скління лоджії 3000х1450

 

Якщо у вас нарешті дійшли руки до лоджії і вона порожня і простора, то вам значно пощастило. Ви заощадите масу часу на перестановку меблів і речей, які накопичилися за тривалої час проживання, як це буває зазвичай.

Лоджія давно перетворилася на склад, до якого не пробратися? Швидше наведіть там порядок! Прибравши і расортівровав всі свої речі, які в більшості випадків вам більше не знадобляться, зі спокійною душею відправляйте їх на смітник. Впустіть у своє життя щось нове.

 

відкуки про компанію Рідня

 

Кажуть, майстри з вивчення давньої науки Фен Шуй, що коли ми позбавляємося від старих речей, в наше життя неодмінно прийде щось нове. Накопичення мотлоху роками, застоюється енергетику і не дає вільно їй циркулювати. Наводити порядок і розчищати простір дуже здорово.

Холодне скління лоджії вікнами

Прибравши всю площу на своїй лоджії і навіть самі затишні куточки, ви побачите як багато місця у вас тепер! Якщо у вас немає комори для зберігання консервацій на зиму, то лоджія буде для вас ідеальним варіантом!

Ви може вибрати скління лоджії 3000х1450 вікнами пвх, будь-якої цінової політики.

 

скління лоджія київ

Ціна мінімального скління лоджії від 3845 грн. з роботами під ключ

Детально ціни на всі види скління розгляньте або розраховуйте через калькулятор онлайн.

скління лоджії ціни недорого

Вам надаємо на вибір вікна класу економ, стандартного або преміум. Так само, ви можете зупинити свій вибір на віконцях із пластику вітчизняного виробництва таких як Almplast (Windom) або Німеччині Rehau.

 

vebery-okna-pvh-plastikovye

 

 

Для початку, замовте зворотний дзвінок від ТМ Рідня або наберіть на гарячу лінію, яка працює без вихідних (044) 332-30-21.

 

 

Zvorotniy-dzvinok-po-viknfm-kiev

 

 

Вас із задоволенням проконсультують по будь-якому питанню. Якщо у вас немає питань до консультанта, ви сміливо можете записуватися на замір до наших хлопців!

 

купити вікна недорого Київ

 

Холодне скління, як оптимальне місце для кладовки

Наявності підвалу у вашому будинку ніколи не було передбачено? Лоджія виправить цю ситуацію! Замовивши холодне скління лоджії в Києві, ви тепер отримаєте міні-склад для збереження консервацій і продуктів тривалого зберігання. Що може бути краще, ніж розміщення необхідних речей під рукою!