Скління Г-подібного балкона з місцем під шафу

 

Г-образні конструкції являють собою проміжний варіант між балконом і лоджією. Одна бічна сторона в них повністю сформована стіною будинку, а друга –  боковина і фасад відкриті. Балкони цього типу тепліші звичайних, значно дешевше в благоустрої і світліші, ніж лоджії. Вони найбільш ефективні, тому не варто відкладати їх ремонт на потім. Таке вкладення грошей обернеться подвійною вигодою! Замовте недороге скління Г-подібного балкона, і буквально через кілька днів ви отримаєте оновлене, комфортне приміщення в своє постійне користування.

Скління балкона з сендвіч панелями – вигідно і зручно

Для підвищення функціональності Г-образних балконів, компанія «Рiдня» виконує їх ремонт за спеціальним проектом:

• комбіноване скління із застосуванням вікон і сендвіч панелей;
• при цьому глухий кут з панелей утворює зручний простір під комору, шафки або полички;
• в прозорій частині фасаду встановлюється одна відкривається секція;
• це  універсальний спосіб благоустрою для відпочинку і господарських цілей одночасно.

Таке скління Г-образних балконів створює затишне самостійне приміщення, придатне для експлуатації весь рік. Закритий фасад повністю захищає територію від опадів, пилу та шуму, служить свого роду буфером для збереження комфортної температури в приміщенні.

засклити балкон в Києві

Скління Г-подібного балкона – дешевше не буває!

Ще один великий плюс даного способу полягає в дешевизні його виконання. Це найдоступніший за ціною варіант з усіх існуючих. Фінансова доступність досягається завдяки застосуванню сендвіч панелей і наявності капітальної стіни з одного боку конструкції. При цьому є потенціал додаткового зниження вартості:

ціни скління лоджії недорого

• за рахунок використання вітчизняних віконних систем;
• застосування однокамерних склопакетів;
• установки недорогий гарнітури і комплектуючих;
• відсотка покладеної вам знижки.

скління балкона недорого в Києві

Плюс бонус від компанії «Рiдня»! При оформленні заявки ви автоматично стаєте власником пакету «Енергозбереження». Це означає, що спеціальне нізкоеміссионноє покриття скла ми зробимо для вас абсолютно безкоштовно. Доставка та заміри теж за нульовою ціною!

Тому, якщо ви бажаєте замовити скління Г-подібного балкона дешево, а в результаті отримати максимально корисний простір, то зупиніть вибір саме на цьому варіанті.