Українські вікна Almplast дозволять перетворити Г-подібний балкон в теплу, корисну площу за найнижчу ціну! До ваших послуг два види профілю, три варіанти дизайну фасаду і чотири можливості пониження вартості від компанії «Рiдня».

пластикові вікна

Якщо ви зацікавлені в якості без переплат, то зупиніть свій вибір саме на цьому варіанті! Профіль Almplast (Вікно) стане на сторожі вашого домашнього затишку. Дізнайтеся думку наших клієнтів про якість наших послуг!

засклити балкон недорого

 

Способи скління балконів Г-подібної форми вікнами Almplast

Засклити балкон площу можна в режимі «економ» або за підвищеним класу – утепленим способом.

У першому випадку знадобиться трикамерний профіль Almplast з однокамерними склопакетами. Це найдешевша комплектація. При цьому, отримуючи вигоду в ціні, ви можете не сумніватися в якості. У вікнах Almplast все під контролем. Вітчизняні системи герметичні і лояльні до місцевого клімату. Тому в поєднанні з енергозберігаючими склопакетами вони обов’язково дадуть очікуваний результат. Навіть з мінімальною кількістю повітряних прошарків ці вироби ПВХ відмінно виконають функцію захисту і теплозбереження.

остекление балкона недорого Киев

 

Більш високу планку щодо збереження тепла і тиші взяв п’ятикамерний профіль Almplast Delux. Він популярний у всіх сферах ремонту та будівництва – від приватного житла до цілих об’єктів. Його доступна ціна досягнута завдяки виробництву на території України. Висока якість забезпечено за рахунок європейської технології виготовлення. А в цілому, гармонія суворого дизайну, жорсткість, статичність і енергозберігаюча міць дають результат найбільш ефективного скління.

Види скління балконів Г-подібної форми вікнами Almplast (Window)

Якщо камерність має значення у справі теплозбереження, то в питанні функціональності фасаду важливе розташування глухих і стулок.

скління балкона недорого

Компанія «Рiдня» здійснює засклення балконів Г-подібної форми вікнами Almplast за трьома схемами:

 1. З метою поліпшення провітрювання в центрі монтуються два орних вікна. Це зручно, естетично і, плюс до всього, економно.
 2. У другому випадку до двох центральним вікнам додається ще одна активна стулка збоку. Відповідно розширюються функції балкона. При такому розташуванні зручніше мити скла, доглядати за кондиціонером і вибирати режим провітрювання.
 3. Наступний спосіб організовує корисну господарську зону. Мета досягається шляхом установки під прямим кутом двох сендвіч панелей з відкритого краю. Інша частина фасаду Остекляют глухими вікнами з одного стулкою посередині.

Є можливість замовити розрахунок у наших менеджерів! Залиш свої дані і ми вам передзвонимо!

розрахуй балкон Київ

 

Ціни на скління балконів Г-подібної форми вікнами Almplast (Window)

 

Ціни благоустрою залежать від багатьох факторів. Головні з них:

 • Камерність профілю (мінімально три, максимально в цій лінійці – п’ять)
 • Камерність склопакетів (мінімально один, рекомендовано – два).
 • Кількість стулок (від однієї до трьох).
 • Заходи з утеплення (стін, парапету, підлоги, стелі).
 • Виконання опоряджувальних робіт зовні, усередині (різними матеріалами).
 • Замовлення виносу (збільшення площі) або ремонту під ключ.
 • Фурнітура (від кращих виробників).
 • Комплектуючі (підвіконня звичайні шорсткі або сучасні глянцево-гладкі Danke, а також відливи, козирки, нащільники).
  засклити г образний балкон

Засклення балконів Г-подібної форми вікнами Almplast буде дорожчати або дешевшати залежно від позицій, які ви замовили до виконання.

Компанія «Рiдня»: замовте пластиковий балкон Almplast (Вікно) недорого

Бригада наших майстрів виконує всі роботи в стислі терміни з незмінною професіоналізмом і творчим підходом до кожного замовлення. Беручи заявку, ми оголошуємо чотири позиції пониження вартості для своїх клієнтів, а саме:

 1. Заміри за нульовою ціною.
 2. Безкоштовна доставка.
 3. Енергозбереження склопакетів даром!
 4. Знижки та акції!

Зробіть і ви свій проект благоустрою балконного блоку максимально вигідним. Просто замовте скління балкона Г-подібної форми вікнами Almplast в компанії «Рiдня»!

скління балкона недорого в Києві

Скління балконів Г-подібної форми вікнами Almplast (Window)