Скління балкона ціни

Навіщо склити балкон, якщо і з дерев’яними віконцями він більш менш добре виглядає? З одного боку ви не витрачаєтеся на скління свого балкона, а з іншого – мерзнете, коли в холодну пору відвідуєте його.

 

 

засклити балкон Київ

 

Давайте розберемося, чи потрібно склити балкон пластиковими вікнами або без цього можна обійтися?

Переваги скління балкона

Склити свій балкон – це не тільки означає витратити свої кошти, а отримати гарний сучасний балкон. На ваш вибір ви можете замовити класичне скління балкона, французьке скління вікнами від підлоги до стелі або балкон під ключ, який дасть можливість знаходиться на ньому в холодну пору, перетворити його в кабінет, творчу студію або міні зал для ваших тренувань.

Склити балкон – отримаєте додаткову кімнату, гарний вигляд і дизайнерське рішення в одній конструкції.

 

склити балкон Київ

 

Якими вікнами засклити балкон?

Скління балкона вікнами дешевше, такими як Виндом (Almplast) це вигідно. Але якщо ви бажаєте отримати ще і впевненість у тому, що вони прослужать вам вірою і правдою, ми пропонуємо скління балкона німецькими віконцями!

 

Встановлення пластикових вікон

 

Такі вікна як Рехау і Саламандер на будівельному ринку Європи не перший рік. Вони зарекомендували себе як бренд, який може надати гарантію якості вікон, екологічність сировини.

За ціною вікна пвх, що не більше марки німецької, ніж вітчизняної. Подорожчання не більш на 10%. Контроль якості вище і більше, 1,5 товщина склопакета. Це більше, ніж 1,2. Цей вид скла складається з склопакетів, всередині металева дистанція, яка їх тримає більш надійно.

 

засклити балкон ціни

Скління балкона Київ ціни

Завдяки великим обсягам продажів, ТМ Рідня тримає мінімальні ціни на скління балкона в Києві та області. Ми пропонуємо нашим клієнтам склити свій балкон вікнами на вибір за мінімальною ціною і зі знижками! Ви можете дізнатися ціну свого балкона розрахувавши його онлайн або замовити зворотний дзвінок. Рідня – найкраще для клінетов.

zamov-zamir-balkona-kiyv-UKR