Розрахунок вартості вікон Рехау Київ

Розрахунок вартості вікон рехау

Вам потрібно знати яке вікно і куди ви хочете його ставити. Яке вікно вибрати? Якщо це буде дитяча кімната, то найкраще взяти 5-ти камерний профіль Рехау 70 – виготовляється в Польщі і німецький контроль якості, в цю профільну систему потрібно поставити двокамерний склопакет товщиною 40мм для максимального збереження тепла і обов’язково додайте енергозбереження (це напилення іонів срібла, ваше вікно стане ще більш теплим).

Якщо ваше вікно виходить на засклений балкон, то достатньо буде і трикамерний рехау 60. Живете над дорогою, біля транспортної розв’язки, у вас шумно ??? Вам необхідно додати газ аргон в усі склопакети, це дасть більше шумоізоляції і вас не будуть турбувати сторонні шуми. Для балкона під ключ-продовження житлової кімнати Рехау 70Розрахунок вартості вікон рехау ідеально підійде, а для простого скління досить рехау 60. Ваш балкон засклений металопластиком, сміливо можете замовляти вихід на балкон з 1 камерним склопакетом. За стандартом в компанії Рідний до вікон Рехау йде: австрійська фурнітура Maco, швейцарське скло Glastrosch, армування товщиною 1.5мм. Ці комплектуючі зараз №1 на ринку.

Розрахунок вартості вікон рехау 60, 70 простіше простого!

Щоб дізнатися все про вікна і підібрати для себе найкращий і підходящий варіант просто зателефонуйте нам в компанію і менеджери Ірина та Олексій вам все розкажуть і без проблем миттєво зроблять розрахунок вартості вікон рехау

вартість вікон рехау

Ви хочете розрахувати вартість вікон рехау при замовленні?

Якщо ви вже замовляли і знаєте наші ціни тоді сміливо викликайте замірника. На замір приїжджає той майстер, який і буде робити монтаж. Він поміряє всі розміри і ви обговорите всі точні деталі з ним. Приїзд майстра абсолютно безкоштовний. Не хочете морочитися, міряти, рахувати? Телефонуйте.

вікна пвх розрахувати онлайн Київ

 

okna@ridnya.kiev.ua

ridnya@inbox.ru

ridnya@mail.ua

звоніть без вихідних

(044) 332-30-21

(097) 777-30-21

(095) 095-06-85

(093) 198-89-15

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом . Авторські права захищені