Кожен власник своєї нерухомості бажає мати затишний куточок на цій планеті, у вигляді будиночка, квартирки або котеджу.

 

вікна рехау брілант

 

Але не останнє місце займає і створення домашньої атмосфери в приміщенні, які ви називаєте своїм будинком. Після стомлюючого дня або активного відпочинку ми всі повертаємося саме в своє житло. Давайте перетворимо його у теплу зону для вас і ваших рідних.

Рехау брілант – особливі вікна для вас

У нас є особливі вікна – це рехау Бріллант, в народі вони отримали назву рехау діамант, із за схожого назва з діамантом.

 

okno-metalloplastikovoe-cena-calkulyator

 

Це лінійка металопластикових віконець, яка увібрала в себе не тільки найкращі якості, якими володіють вікна германии, а і витончений дизайн.

 

Rehau Brillant-Design

 

Ширина вашого майбутнього профілю -70 мм, що автоматично утеплює ваш будинок, завдяки товстому профілем. Кількість повітряних камер – 5, так само стелопакет в німецький вікнах з напиленням срібла входить у вартість.

Що дає теплий склопакет ви можете дізнатися більш детальніше тут.

ENErgozberegenie-plastikoveye-OKNA-kiev-UKR

Аксесуари, за допомогою яких поворотно-відкидні функції не вимагають зайвих зусиль – австрійського походження масо.

 Програма знижок для клінетов

Ми пропонуємо не тільки свою скидочную програму, яка дає можливість купувати весь товар в Рідня дешевше до 5%, так само ви можете економити завдяки поточним акціям на нашому сайті!

 

програма ощадний дім

 

 

ТМ Рідня тепер партнер Ощадбанку, ви можете купити вікна за держпрограмою “Ощадний дім” і отримати компенсацію в розмірі 30% від вкладених коштів у своє скління будинку, квартири, котеджу, дачі.

 

 Rehau Brillant-Design

Безкоштовний замір вікна від Рідня

Замов замір своїх вікон, отримай замір за ціною 0 грн. у разі укладення договору з ТМ Рідня.

Так само, ми робимо абсолютно безкоштовний демонтаж старих віконець без збереження, доставку по Києву, області (до 30 км) Зроби замовлення і отримай дисконт у розмірі 3% на наступний. Компанія Рідний – найкраще для клієнтів.

замовити замір вікна

 

Rehau Brillant-Design Київ