Цілковите перевтілення твого будинку – вікна рехау 60. Що ми знаємо про металопластикових вікнах? Те, що їх встановлюють у будинках, квартирах, дачах, що б було? Але насправді, пластикові вікна в Києві, вирішують багато питань.

 

рехау 60 купити

 

Вони принаймні, повинні захищати свого власника від протягів, пилу і вологи. Про те, що вікна рехау євро 60 усувають всі недоліки, які доставляють старі дерев’яні конструкції, ми зараз і поговоримо.

Профіль рехау 60

При проживанні в тихому не вітряному районі, ваші старі дерев’яні вікна, балкони, лоджії виходять у всередину двору, де нету вітрового навантаження? Можете сміливо замовити стандартний профіль рехау 60.

 

 

Рехау 60

 

Під назвою мається на увазі товщина самого профілю, який відповідає за вакуумну середу і заборону на пропуск холоду в будинок.

 

теплозберігаючі вікна

 

Запишись на замір від Рідня безкоштовно!

 

замовити замір вікна

 

Рехау 60 рекомендується за сьогоднішніми стандартами будівництва. Що б повністю бути впевненим у тому, що цієї зими ви не будете мерзнути і ходити в светрах, замовте німецькі вікна. Енергозбереження та аргон входить до складу степлопакетов, по акції компанії Рідня

Заощаджуй і утеплюють у нас

Програма енергосбереження від держбанку “Ощадний дім”. Заскли свій будинок – отримай назад на свій рахунок 30% вкладених грошей. Читай про це тут.

 

програма ощадний дім

Профіль рехау 60