За доступною ціною здійснюється продаж пластикових вікон в ТМ Рідня. Кожен клієнт, який бажає змінити старі на нові пластикові вікна, може отримати їх за ціною нижче, ніж в прайсі нашої компанії. Наша компанія займається продажем віконних систем більше 5 років.

За цей час ми напрацювали велику базу клієнтів і продовжуємо остеклять будинки в Києві, Вишневому, Бучі, Ірпені, Борисполі, Броварах.

 

немецкие окна купить

Продаж вікон Київ

З настанням холодної пори, все більше людей замислюється над тим, як за доступною ціною утеплити своє житло. Одні користуються старим методом і застосовують підручні матеріали, що б хоч якось уберегти себе і рідних від протягів, який гуляє по квартирі.

 

енерго 1 copy

 

Важливо! Пластикові вікна зберігають до 15% більше тепла, ніж дерев’яні конструкції, в яких вийшов період їх користування.

Термін «теплі вікна» з’явився, завдяки склопакету з енергозбереженням. У Рідного, до кожного пластиковому віконця, йде енергозберігаючий склопакет в подарунок! Це приємне доповнення, яке зробить будь-який будинок затишніше своєму власникові.

Пластикові вікна на вибір клієнта

Продаж пластикових вікон на будь-який смак і гаманець, є у нас! Ви можете отримати пластикові вікна недорого будь-якої марки, яку виберете. Це як і металопалтикові конструкції від українського виробника, так і німецької марки.

vebery-okna-pvh-plastikovye

Склопакет за вибором клієнта – однокамерний або двокамерний, все залежить від того, яке питання ви хочете вирішити.

Для більшої теплоти кімнат, вибирайте двокамерний склопакет. Ми реалізуємо металопластикові вікна недорого за ціною і високої якості. У нас є вікна рехау, саламандер, виндом, Декко, століття від бюджетного варіанту до класу з підвищеним комфортом. Вибирайте те, що для вас буде зручніше.

продажа окон киев

Продаж пластикових вікон на будь-який смак і гаманець, є у нас! Ми реалізуємо металопластикові вікна недорого за ціною і високої якості.

У нас є спектр послуг, які може надати компанія за свій рахунок, а саме:

  • Безкоштовний замір вікон
  • Безкоштовна доставка металопластикової продукції
  • Безкоштовний демонтаж без збереження старих вікон

У Рідня співробітники регулярно відвідують семінари та курси підвищення кваліфікації, що дає їм розвиватися.

продажа пластиковых окон виндом

Важливо! ТМ Рідня дає безкоштовне сервісне обслуговування, на замовлення пластикових вікон з установкою 5 років! Замов безкоштовний вимір *, отримай точні параметри своїх конструкцій.

Замір не входить у вартість при укладенні договору з компанією Рідня.

замовити замір

Продаж вікон