Ремонт металопластикових вікон Київ від ©Рідня

Нічого в житті не вічне , особливо ті речі , які зручні і ними Ви користуєтеся щодня , як ручка якої ми пишемо часто ламається , так і металопластикові вікна , якісно встановлені з часом,приходять у стан, коли необхідна регулювання, заміні ущільнювачів, заміна склопакета, одним словом – ремонт металопластикових вікон Київ .

Ремонт металопластикових вікон від компанії РІДНя
Ремонт металопластикових вікон

Металопластикові вікна встановлені Вам монтажними бригадами нашої компанії , дають можливість Безкоштовно отримати ремонт металопластикових вікон Київ, Хотів, Крюківщина, Гатне, Чабани або за Вашим адресою вказаною в договорі.

А що робити тим, у кого встановлені пластикові вікна від забудовника багато років тому, компанія встановлювала вікна в Києві вже не функціонує? Звертайтеся до нашого сервісного відділу! 

Менеджери візьмуть Вашу заявку з ремонту вікон, запишуть адресу, ініціали, контактний телефон. 

У перебігу 1-2 годин з Вами зв’яжеться сервісний майстер , уточнити предмет ремонту, обумовить ціни на ремонт вікон (Київ , Київська обл.), Час приїзду до Вас .

Регулювання металопластикових вікон Київ

У ремонт металопластикових вікон входить – ремонт механізмів (фурнітури) , а точніше регулювання – правильне виставлення механізмів для точного відкривання, провітрювання, мікропроветріванія стулки пластикового вікна.

Часто запитують: “А як довго виконується регулювання вікон? “

Відповідь : Все залежить на скільки складний ремонт вікон, регулювання:

 •     просто регулювання – підтягнути спеціальному ключем механізми від 5-20 хвилин;
 •     складна регулювання включає перепакетіть склопакет – винять склопакет, заново виставити за рівнем і закріпити назад + регулювання механізмів , за часом займає від 10-30 хвилин.

Які ще додаткові послуги ми надаємо?

 • Ручка на вікна, Ручка з ключем, ручка – антідетка, ручка – защіпка на пластикові двері – встановимо Київ : Борщагівка , Академмістечко , Теремки , Політех , Шулявка , Нивки
 • У Вас балконні двері у відкритому стані постійно відкривається і дим від сигарет потрапляє в кімнату з дитиною, є вихід – встановіть ручку – защіпка .
 • Так само захист дітей від відкривання металопластикових вікон – устанавіть ручка – антидітка (ручка з ключем ) на пластикові вікна, на балкон, лоджія.
 • Тріснув склопакет – не турбуйтеся телефонуйте в компанію Рідня , сервісний майстер нашої компанії приїде, заміряє і поміняє Вам на новий, цілий склопакет.

Людмила Гуменюк

Google
Текст на даній сторінці є першоджерелом. Авторські права захищені

Як відбувається робота

  Отправьте файл для расчета

  Удобное время

  Потрібен ремонт ремонт металопластикових вікон?