Ремонт металопластикових вікон Київ


Нічого в житті не вічне , особливо ті речі , які зручні і ними Ви користуєтеся щодня , як ручка якої ми пишемо часто ламається , так і металопластикові вікна , якісно встановлені з часом , приходять у стан, коли необхідна регулювання, заміні ущільнювачів, заміна склопакета, одним словом – ремонт металопластикових вікон Київ .

Металопластикові вікна встановлені Вам монтажними бригадами нашої компанії , дають можливість Безкоштовно отримати ремонт металопластикових вікон Київ, Хотів, Крюківщина, Гатне, Чабани або за Вашим адресою вказаною в договорі.

А що робити тим, у кого встановлені пластикові вікна від забудовника багато років тому, компанія встановлювала вікна в Києві вже не функціонує?

Звертайтеся до нас !

Телефонуйте!

( 044 ) 332-30-21 , ( 067 ) 169-01-72 Без Вихідних

Менеджери візьмуть Вашу заявку з ремонту вікон, запишуть адресу, ініціали, контактний телефон.

У перебігу 1-2 годин з Вами зв’яжеться сервісний майстер , уточнити предмет ремонту, обумовить ціни на ремонт вікон (Київ , Київська обл.), Час приїзду до Вас .

Ремонт металопластикових вікон Київ
Ремонт металопластикових вікон Київ – Сервісний майстер компанія Рідний ( 044 ) 332-30-21

 

Регулювання металопластикових вікон Київ

У ремонт металопластикових вікон входить – ремонт механізмів (фурнітури) , а точніше регулювання – правильне виставлення механізмів для точного відкривання, провітрювання, мікропроветріванія стулки пластикового вікна.

Часто запитують: “А як довго виконується регулювання вікон? “

Відповідь : Все залежить на скільки складний ремонт вікон, регулювання:

  •     просто регулювання – підтягнути спеціальному ключем механізми від 5-20 хвилин;
  •     складна регулювання включає перепакетіть склопакет – винять склопакет, заново виставити за рівнем і закріпити назад + регулювання механізмів , за часом займає від 10-30 хвилин.


Ручка – антидетка , Ручка – защіпка на пластикові двері в Києві, Хотів, Чабани замовити з установкою недорого і комфортно

Ручка на вікна, Ручка з ключем, ручка – антідетка, ручка – защіпка на пластикові двері –

Ремонт металопластикових вікон київ - ручка защіпка на пластикові двері ціни недорого
Ручка – защіпка на балконні двері , купити , замовити , встановити – компанія Рідня ( 067 ) 169-01-72

встановимо Київ : Борщагівка , Академмістечко , Теремки , Полтех , Шулявка , Нивка .

У Вас балконні двері у відкритому стані постійно відкривається і дим від сигарет потрапляє в кімнату з дитиною, є вихід – встановіть ручку – защіпка .

Так само захист дітей від відкривання металопластикових вікон – устанавіть ручка – антидітка (ручка з ключем ) на пластикові вікна, на балкон, лоджія.

Поміняти склопакет у вікні , двері , на балконі – ремонт металопластикових вікон Київ , Ірпінь , Буча , Чайка , Гореничі , Петрівське , Крюківщина

Тріснув склопакет – не турбуйтеся телефонуйте в компанію Рідня , сервісний майстер нашої компанії приїде, заміряє і поміняє Вам на новий, цілий склопакет.

Не турбуйтеся !

Телефонуйте до компанії Рідний !

( 044 ) 332-30-21

( 067 ) 169-01-72

ridnya@inbox.ru

okna@ridnya.kiev.ua

Потрібен ремонт вікна! Нагадуємо! Сервісний відділ компанії РІДНЯ – ремонт металопластикових вікон Київ