Пластикові вікна ціни дешево – Рідня

Пластикові вікна – захист кожного будинку від холоду взимку, дощу і спеки влітку. Цей рік дуже важкий кожному з нас. А при перспективі можливість не ідеального опалення в приближающую зиму радимо купити енергозберігаючі теплі пластикові вікна Рідня.

Сьогодні пластикові вікна ціни дешево, так-як за серпень місяць було кількаразове підвищення цін через:

  • збільшення вартості бензину – підвищується собівартість пластикових вікон,
  • постійного стрибка курсу валют вгору,
  • підвищення вартості скла, металу – це подорожчання склопакетів.

Всі ці показники збільшили ціну кожного пластикового вікна на 15-2% до 200грн. приблизно, засклення лоджії до 500грн, балкон від 700-1000 грн.

За багаторічною практиці скажемо чесно, щороку перед початком сезону в серпні – вересні на 5-10% відбувається підвищення комплектуючих пластикових вікон, отже чим раніше купити вікна, тим пластикові вікна ціни дешево.

Наша порада поспішити, заощадити свої гроші – купити пластикові вікна без установки на дачу, в квартиру. А ще краще замовити пластикові дешевше з гарантійним обслуговуванням на протязі 5 років сервісним відділом від Рідня.пластикові вікна рехау ціни дешево

 

 

 

 Енергозбереження безкоштовно на пластикові вікна Рідня

На сьогодні кожен українець чим може тим допомагає кожному і Україні, наша компанія з 1 вересня пропонує купити пластикові вікна з будь-яким склопакетом, а енергозбереження безкоштовно – в подарунок!

Щоб було тепло в кожному будинку і кожній сім’ї, в дитячому садку, школі, гуртожитку …

 

Встановіть пластикові вікна ціни дешево на скління балкона, лоджії, квартири, в котедж, на дачі в Києві та за межі

Рівень ціни на пластикові вікна rehau, salamander, almplast … компанія Рідня спочатку пропонує не високий, чому? Нехай менше націнка, але замовлення є – робота кожної монтажної бригаді, виробництву і задоволені замовники вікон, що мають можливість купітькачественние теплі металопластикові вікна дешево.

А ще! Через стрибки курсу, багато хто питає змінитися чи ціна, якщо курс збільшиться?

При підписанні договору на пластикові вікна Рідня, сума буде не зрадою. Багато замовників не вірили і не розуміли, як так, аргументуємо, отримавши замовлення ми відразу замовляємо всі складові: профіль, армування, склопакети, фурнітуру …. і завдяки оперативній роботі закупівельна ціна незмінна.

пластикові вікна ціни дешево

Пластикові вікна ціни дешево сьогодні!