Оновлювати свою квартиру – завжди приємно. Незважаючи на те, що більшість людей не люблять возитися з ремонтом, вносити в неї новизну, це як мінімум викликає відчуття чогось нового. У цьому пості, ми розглянемо пластиковий балкон недорого за ціною який буде, кожному нашому клієнту доступним!

французское остекление французское

Ціна на пластикові балкони

Цінова політика на балкони різна. Різниця в прайсі не значна, якщо ми враховуємо  програму  на знижки для клієнта, акції, які є актуальні під час замовлення і так само, знижка на об’ємному замовленні.
Все це можливо, коли ви зупинили свій вибір на нашій компанії.

Ціна пластикового балкона у Києві, залежить від декілька чинників, таких як бренд бажаних віконець, склопакет, фурнітура. Різниця в ціні від 400 до 1000 грн, якщо бажаєте засклити лоджію, різниця в ціні залежно від бренду 400- 500 грн.

Підбір розширювальної планки

Якщо ви надумали і плануєте утеплювати стелю, то варто вибрати розширювальну планку.

 розширювальна планка20Вона буває розміром 20/40/60/100, що допоможе надалі зробити ваш балкон тепленьким і комфортним.
Ми можемо вам надати ціну нижче, ніж насправді!

розширювальна планка 60

Просто повідомте менеджеру, що у вас є знижка! Якщо пенсійна – ціна нижча на 5%, студентська -3%, для молодої сім’ї – 3%. Так само, обов’язково дивіться наявність акцій у цьому місяці! Рідня – найкраще для клієнтів.

Прайс на всі види балконів є тут!

засклити  балкон недорого

Пластиковий балкон Рехау – гарантія домашнього затишку

Склити балкон можна в будь-який час року. Якщо ви вирішили його склити в мороз, нічого страшного, наші хлопці остекляют балкон / лоджію при температурі до -15 градусів. Металопластикові вікна рехау, виготовляються під суворим контролем.

остеклить балкон буквой г в Киеве недорого
Над випуском німецьких вікон, працює ціла команда професіоналів, головною цілей яких, випустити вікна, які зігріють. Ви можете вибрати для себе Рехау, тому що в цих віконцях в комплекті йде не тільки екологічний профіль, а і швейцарське надійне скло, австрійська фурнітура.

Білосніжний балкон – Саламандер

Якщо ви хочете не тільки теплий, а і унікальний балкон красивого забарвлення, зупини свій вибір на Саламандер. Металопластикові системи Саламандер, мають всі ті якості, що й рехау, оскільки теж німецького випуску.

французский балкон закать в киеве

Їх здорово відрізняє зовнішній вигляд. Адже Саламандер – по справжньому білосніжні вікна.
Замовити свій балкон ви можете на гарячій лінії (044) 332-30-21, так само, встигніть записатися заздалегідь на замір на зручний час і день.

викликати замірника безкоштовно

Пластиковий балкон в Рідня недорого